loading.gif
mobile-banner-bg

Okul Sorumlusu İle Koordineli Çalışması Hedefi İçin Ziyaretlere Devam Ediyoruz

...
17 Aralık 2022 - Cumartesi

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak, 39 ilçede organize ettiğimiz; İlgili İl Yönetim Kurulu Üyemiz başkanlığında, İlçe Seçim İşleri Başkanımız, İlçe Yönetim Kurulu Üyemiz, İlçe Seçim İşleri Komisyon Üyemiz, Mahalle Başkanlarımız, Mahalle Seçim İşleri Başkan

İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erol Bulut, Yavuz Aksoy, Elif Yaşaroğlu, Muammer Birdal ve Serkan Güleç; Avcılar, Bakırköy, Beykoz, Beyoğlu ve Kâğıthane ilçelerimizde avukat ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Seçim Kurullarında ve sandıklarda sorun çıkmaması, çıksa bile milletimizin bize emanet ettiği oylara yasal kurallar çerçevesinde sahip çıkmayı ilke edindik. Sorumluluğumuzun gereğini bir kez daha hep birlikte, en iyi şekilde yapacak ve seçmen iradesinin seçim sonuçlarına yansımasını sağlayacağız.

Bu gayeler doğrultusunda oluşturduğumuz İl Hukuk Çalışma Ekibimizle birlikte toplantımızı gerçekleştirip geçmiş çalışmalarımızı değerlendirdikten sonra, yapacak olduğumuz yeni çalışmalarımızı planladık.

Seçim güvenliğini sağlama konusunda bu güne kadar desteğini esirgemeyen ve bundan sonra da bize destek olacak meslektaşlarımızı İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz vasıtasıyla bu sorumluluğa omuz vermeye davet ediyoruz.