loading.gif
mobile-banner-bg

Akşemsettin ve Çırçır'da 1 Açılış 3 Eser

...
18 Eylül 2023 - Pazartesi

“Eyüpsultan’a Değer” sloganı ile hizmet üretmeye devam eden Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, eğitimden spora, kültürden sosyal donatı alanlarına kadar ilçenin her bölgesinde halkın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

‘’Eyüpsultan’a Değer” sloganı ile hizmet üretmeye devam eden Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, eğitimden spora, kültürden sosyal donatı alanlarına kadar ilçenin her bölgesinde halkın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Eyüpsultan’da yaşayan herkesi kucaklayan, yaşamlarını kolaylaştıran, projelere imza atan Başkanı Deniz Köken, Cengiz Topel Caddesi Prestij Cadde Uygulaması, Çırçır Yaşam Parkı ve yenilenen yüzüyle Parseller Spor Sahası olmak üzere 3 eserin daha açılışını yaptı.

“4,5 YILDA YAKLAŞIK 90 PROJEYE İMZA ATTIK”

Parseller Spor Sahası’nda düzenlenen açılış töreninde konuşan Başkan Deniz Köken, “4 buçuk yılda yaklaşık 90 proje imza attık. Devam edeceğiz inşallah. Hep beraber birlikte oldukça her şeyin en güzelini kazandırmaya gayret ediyoruz. Hem okulların sayısını, yenilenmesini, sahaların, parkların ve yüzme havuzlarının sayısını artırmaya gayret ediyoruz. Bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın başka ilçelerde var, niye bizde yok demelerini istemiyoruz. Eyüpsultan’ı sporun da eğitimin de merkezi haline getireceğiz. Eyüpsultan’da yaşayanlar her şeyin en güzelini hak ediyorlar. Saha, park ve yüzme havuzu hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BAŞKAN DENİZ KÖKEN’DEN KULÜPLER BİRLİĞİNE 850 BİN TL MADDİ DESTEK

Törende Eyüpsultan Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Ali Rıza Yavuz, Başkan Deniz Köken’e ilçedeki kulüplere verdiği destekten dolayı plaket takdim etti. Gerek spor malzeme desteği, gerekse saha ve tesisleşme konusunda her zaman kulüplerin yanında olmaya devam eden Başkan Deniz Köken ise ilçedeki kulüplere verilmek üzere 850 bin TL değerindeki çeki Ali Rıza Yavuz’a verdi.

PARSELLER SPOR SAHASI YILDIZLAR KARMASIYLA AÇILDI

Konuşmaların ve açılış kurdelasının kesilmesinin ardından Türk futboluna yıllarca hizmet etmiş, Tanju Çolak, Pascal Nouma, Yattara, Ahmet Dursun, Necati Ateş, Hasan Kabze ve Evren Turan gibi duayen isimler açılışa özel düzenlenen gösteri maçı için sahaya çıktı.

MAÇI ERMAN TOROĞLU YÖNETTİ

Başkan Deniz Köken’in de oynadığı, bir döneme damgasını vurmuş yıldız futbolcuları buluşturan bu unutulmaz maçı efsane hakem Erman Toroğlu yönetti.

ÖZEL MAÇA FUTBOLSEVERLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Spor dünyasının deneyimli ismi Melih Şendil’in de maç anlatımıyla renk kattığı özel maçı birçok futbolsever izlerken normal süresi berabere biten maçın kazananı penaltılar belirledi. Ahmet Dursun, Yattara ve Hasan Kabze performanslarıyla seyirciden büyük alkış alırken Başkan Deniz Köken de maçta bir gole imza attı.