İlçe Teşkilatlarımız Ve İlçe Belediyelerimizi Ziyaret Ettik

Bahçelievler İlçe teşkilatımızı ve Belediyemizi ziyaret ettik, Teşkilatımız ve Belediyemiz Büyük Türkiye hedefimiz için zaman, mekân ayrımı yapmaksızın çalışıyor.

22.08.2021

Bahçelievler İlçe teşkilatımızı ve Belediyemizi ziyaret ettik, Teşkilatımız ve Belediyemiz Büyük Türkiye hedefimiz için zaman, mekân ayrımı yapmaksızın çalışıyor.

Bayrampaşa İlçe teşkilatımızı ve Belediyemizi ziyaret ettik, Olmamız gereken yerde, arazideyiz. Teşkilatımız ile sokak sokak, kapı kapı dolaşıyoruz. Belediyemiz ile laf değil, iş üretiyoruz.

30.06.2021 tarihinde Esenler İlçemizi ziyaret ederek tecrübesiyle ve gayretleriyle bu davaya desteğini esirgemeyen teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik.

20.06.2021 Dünya Mülteciler Günün de Esenler ilçemiz, Nene Hatun Mahallesinde ikamet eden Suriye'nin Humus ilinden 5 yıl önce geçici korumayla ülkemizde bulunan Ahmad ve Maher Bey' in ailesini ziyaret ettik.

20.06.2021 Dünya Mülteciler Günün de Makedon Göçmeni Üsküplü olduğunu söyleyen ve ziyaret ettiğimiz mülteci ailenin de aynı zaman da komşuları olan teyzemizi ve çanta imalathanesini ziyaret ettik. Ülkemizi ve Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğini hatta burada yaşadığı sokağın bile kendileri için çok anlam taşıdığını söyledi.

Üsküplü ablamızın karşı komşusu olan Mustafa abi de mobilya imalat atölyesini gezdirerek bizleri misafir etti. İçten ve samimi bir ortamda geçen ziyarette bu sokakta ki esnaflar ve komşular birbiri ile kardeş gibidir kimin bir sıkıntısı varsa biliriz ve elimizden ne gelirse kendi imkânlarımız gereğince yaparız dediler.

Esenler ilçemiz Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan Suriye den ülkemize geçici koruma ile gelen Mohammed Rustum ve Nabil Bader Kardeşlerin Badreddin Lokantasını ziyaret ettik.

Lokantanın hemen yanında ki Yeşilçam Sokağı Kafeyi de bu kapsam da ziyaret ederek mülteci olan esnaf komşuları ile aralarında ki muhabbetin alışverişin nasıl olduğunu sorduk

22.06.2021 tarihinde Bayrampaşa 3 kademe ilçe yönetim kurulumuz, meclis üyelerimiz, mahalle başkanlarımız ile toplantımızı gerçekleştirdik.

 

 

12.07.2021

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ