AK Parti Teşkilat Akademisi İstanbul Eğitim Programları Başlıyor

AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Teşkilat Akademisi’nin İstanbul eğitim programları başlıyor. ‘Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin’ temasıyla başlatılan eğitim programları kapsamında AK Değerler Eğitimi, Siyasal İletişim ve Yeni Medya, Savunma Sanayi ve Teknoloji Eğitimi başta olmak üzere çeşitli eğitimler verilecek. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe de programda teşkilata hitap edecek.

10.12.2021

AK Parti AR-GE ve Eğitim’den sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Şen’in koordinatörlüğünde organize edilen AK Parti Teşkilat Akademisi başladı. Türkiye genelinde devam eden eğitimlerin İstanbul programı belli oldu.

TEŞKİLAT ÜST YÖNETİMLERİ DE KATILACAK

AK Parti İstanbul Teşkilatı’na yönelik organize edilen teşkilat akademisi eğitimleri bu hafta sonu başlayacak. AK Parti İstanbul AR-GE ve Eğitim’den sorumlu İl Başkan Yardımcımız Ahmet Kaan’ın yönetiminde düzenlenecek programlara; İstanbul 3 Kademe İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 3 Kademe 39 İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve 3 Kademe Mahalle Başkanları katılacak.

YENİ MEDYA’DAN SAVUNMA SANAYİ’NE KADAR ZENGİN EĞİTİM PROGRAMI

AK Parti Teşkilat Akademisi kapsamında; AK Değerler Eğitimi, Etkili İletişim, Siyasal İletişim ve Yeni Medya, Savunma Sanayi ve Teknoloji Eğitimi başta olmak üzere pek çok konu başlığında eğitimler verilecek. İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe de eğitim programlarına katılıp teşkilata hitap edecek.

Ayrıca; AK Parti MYK/MKYK, parti yöneticileri, Bakanlar, Milletvekilleri, akademisyenler, medya, sivil toplum, kültür ve sanat alanında uzman eğitimler ders verecek.

4 BİNİ AŞKIN TEŞKİLAT MENSUBU KATILACAK

11 ve 12 Aralık 2021 tarihlerinde 10.00 ila 16.00 saatleri arasında düzenlenecek programlar 5 farklı merkezde gerçekleştirilecek. Bu tarihteki eğitim programlarına 20 ilçeden 4 bini aşkın teşkilat mensubu katılacak. Geriye kalan 19 ilçenin programları da sonraki haftalarda belirlenecek.

Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ