“Tuzla Belediyemiz 2 Yılda CHPli İBB’den Daha Fazla Hizmet Üretti”

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin ilçe ziyaretlerinin son durağı Tuzla oldu. Böylece İl Başkanımız Kabaktepe, 39 ilçe başkanlıklarımızı ve...

22.08.2021

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin ilçe ziyaretlerinin son durağı Tuzla oldu. Böylece İl Başkanımız Kabaktepe, 39 ilçe başkanlıklarımızı ve AK Partili Belediyelerimizi tek tek ziyaretini tamamladı.

 

Tuzla İlçe Başkanlığımızda teşkilatımızla bir araya gelen İl Başkanımız Kabaktepe, 2 yılda Tuzla Belediyemiz’in CHP’li İBB’den daha fazla hizmet ürettiğine dikkat çekti. İBB’nin, ilçe belediyelerine nazaran kat be kat üstün bütçesine rağmen yatırımda geri kaldığını vurgulayan Kabaktepe, “2019 yılından itibaren yaptıklarımızı 2,5 saate ancak sığdırabildi. Daha öncesi değil, en son yerel seçimden sonra yaptıklarımızı 2,5 saate ancak sığdırabiliyoruz'. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ekonomik olarak İstanbul'daki 39 belediyenin toplamının 2,5 katı daha büyük. Basit bir soru soruyorum. Tuzla Belediyesi 2 yılı, 2,5 saatte anlatabilecek hizmet yaptı. CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 2,5 yılda genişleterek de olsa sıkıştırarak da olsa kaç dakikada anlatılacak hizmet yaptı? Akılda ne var? Bunu soruyoruz.” dedi.

 

“İBB, KAVŞAĞI 50 METRE İLERİYE ALMIŞ, AÇILIŞ YAPIYOR”

CHP’li İBB’nin yatırımları büyütmek yerine reklamları büyüttüğüne dikkat çeken Kabaktepe, “Geçen günlerde arkadaşlarım bana bir dosya getirdiler. Dediler ki 'İstanbul Büyükşehir Belediyesi toplu açılış töreni'. Bu çok önemli, tarihçiler bunu yazsın dedim. CHP tarihinde ilk kez toplu açılış töreni yapıyor. Hani Sayın Cumhurbaşkanımız yapıyor ya. Getirin dedim bir inceleyelim. Biz iyilikleri ve güzellikleri geleneğimiz gereği takdir ederiz. Memlekete hizmet edeni takdir ederiz. Bahçelievler'de yapılmış açılış. Kendi internet sitelerinde afişleri var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin toplu açılış töreni, bir; trafik düzenlemesi. İki; A, B iki tane cami yapımı. Yapılmamış onlar da. Üç; İSMEK. Dört; İstihdam Ofisi, 5; Yine bir ofis. Böyle gidiyor. Soğanlı Caddesi'nde meşhur bir kavşak var. O kavşağı kapatmışlar. 50 metre ileriden dönüş vermişler. Koskoca İstanbul Büyükşehir Belediyesi, kavşağı 50 metre ileriye almış. Buna da toplu açılış töreni yazıyor.” diye konuştu.

 

 

İl Başkanımız Kabaktepe ayrıca, Bayrampaşa Yenidoğan ve İsmetpaşa Mahallesi’nde, Bahçelievler’de de Zafer Mahallesi’nde Mahalle Başkanlarımızla ve vatandaşlarımızla buluştu. Vatandaşlarımızın çay ikramını kırmayıp onlarla oturup sohbet etti. Bölgedeki esnafları da ziyaret edip hayırlı işler diledi.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ