Doğu Ve Güneydoğu Kanaat Önderleriyle Buluştuk

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Gaziosmanpaşa Teşkilatımızla birlikte Doğu-Güneydoğu Kanaat Önderleriyle buluştu. Onlarla sohbet edip uzun bir süre görüştü. Gündeme dair konularla ilgili eleştiri ve değerlendirmelerini dinledi. İl Başkanımız Kabaktepenin katılımlarından dolayı teşekkür ettiği kanaat önderleri, buluşma programından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

30.11.2021

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Gaziosmanpaşa Teşkilatımızla birlikte Doğu-Güneydoğu Kanaat Önderleri'yle buluştu. Onlarla sohbet edip uzun bir süre görüştü. Gündeme dair konularla ilgili eleştiri ve değerlendirmelerini dinledi. İl Başkanımız Kabaktepe'nin katılımlarından dolayı teşekkür ettiği kanaat önderleri, buluşma programından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

İl Başkanımız Kabaktepe daha sonra Karadeniz Mahallesi AK Parti Lokali, Gaziosmanpaşalı esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldi. İstanbul teşkilatının tüm gücüyle sahada mücadele etmeye devam ettiğini vurguladı.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ