BAYBURT TANITIM GÜNLERİ’NE KATILDIK

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Bayburtlular Federasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Bayburt Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Bayburtlu hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Bayburtlu Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

27.11.2021

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA; Türkiye Bayburtlular Federasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Bayburt Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Bayburtlu hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Bayburtlu Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ