İstanbul Trakyalılar Kültür Ve Dayanışma Derneği’ni Ağırladık

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Okan ÖZCAN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

27.11.2021

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA; İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Okan ÖZCAN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

Dernek yöneticileri ile istişarelerde bulunulan ziyarete; İl Başkan Yardımcımız Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanı Cahit ALTUNAY ve İl Yönetim Kurulu Üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Yusuf İMAMOĞLU da katılım gösterdiler.

Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ