10. Ordu Tanıtım Günleri Açılışı’nda Ordulu Hemşehrilerimiz İle Buluştuk

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un teşrifleriyle Ordu Dernekler Federasyonu ORDEF tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “10. Ordu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

06.11.2021

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA; Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un teşrifleriyle Ordu Dernekler Federasyonu ORDEF tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “10. Ordu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

Ordu’nun tabiatını, kültürünü, Ordu’da üretilen yöresel ürünleri ve lezzetleri İstanbul’a taşıyan etkinlikte stantları gezerek Ordulu hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Ordulu Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ