EMANETİ EHLİNE TESLİM EDİYORUZ

Seçim İşleri Başkanlığı olarak bu zor görevi üstelenen, milletin emaneti sandıklara sahip çıkma görevini ifa eden sandık kurulu üyelerimizi, ziyaretlerimiz devam ediyor.

30.10.2021

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak 39 İlçemizde devam eden ziyaretler bu hafta Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Beyoğlu,  Büyükçekmece, Esenler, Eyüpsultan, Güngören, Kağıthane, Maltepe, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Ümraniye ve Üsküdar İl Seçim İşleri, Milletvekilleri, İl Yürütme Kurulu Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İlçe Seçim İşleri Başkanları, ile Üç Kademe İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Mahalle sorumlularımızın katılımı ile devam etti.

2023 Seçimlerinde tarih yazacak ve sandığa sahip çıkacak üyelerimizle hasbihal ettik. Milletin emaneti olan sandığa sahip çıkmak için bir kez daha birbirimize söz verdik.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ