Belediye Başkanlarımız Büyükçekmece’de Vatandaşlarımızla Buluştu

İl Başkanlığımız tarafından başlatılan “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Belediye Başkanlarımız Büyükçekmece’de vatandaşlarımızla buluştu. Haneleri, işyerlerini ziyaret edip vatandaşları dinledi.

19.09.2022

İl Başkanlığımızın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” programı devam ediyor. Bu kapsamda Belediye Başkanlarımız Büyükçekmece’de bir araya geldi.

İlçe Başkanlığımız’da toplanan Belediye Başkanlarımıza, İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe hitap etti. Sahada güçlü olanın sandıktan güçlü çıkacağını vurgulayan İl Başkanımız Kabaktepe, her bir belediye başkanımıza çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Ardından her bir belediye başkanımız sorumluluk bölgesindeki mahallere gitti. Büyükçekmece’nin farklı mahallerinde vatandaşlarımızla buluşan belediye başkanlarımız hane ve iş yerlerini ziyaret etti. Gündeme dair konular hakkında hasbihal edildi. Vatandaşlarımızın dertleri dinlenip sorunlarına çözüm üretmek için notlar alındı. Belediye başkanlarımızın ilçe ziyaretleri, birbirinden farklı renkli görüntülere sahne oldu. Vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ