Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Anlamlı Hediye

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Programımızın ardından Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a anlamlı bir hediye takdim etti.

03.09.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Programımızın ardından Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a anlamlı bir hediye takdim etti.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hitaplarının ardından sahneye çıkan İl Başkanımız Osman Kabaktepe, Cumhurbaşkanımıza günün anısına 2023 seçiminde elde edilecek zaferin nişanesi olarak basılmış ‘2. Yüzyıl Gazetesi’ takdim etti.

Haziran 2023 Pazartesi tarihli gazetenin manşetinde, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’nin elde ettiği zafere vurgu yapıldı. Büyük ve Güçlü Türkiye hedefiyle yeni bir yüzyılın başladığına ithafen 2. Yüzyıl adı verilen gazetede; “Erdoğan’ın 16. Galibiyeti, Zafer İlk Turda Geldi, Ayasofya Cami’nde şükür namazı, 6’lı masa paramparça” şeklindeki başlıklar dikkat çekti. Gazetenin iç sayfasında Erdoğan’ın “Hep Birlikte Türkiye’yiz” mesajını verdiği balkon konuşmasına geniş yer verilirken gazetenin arka sayfasında da Türkiye’nin üretim ve kalkınma hamlelerinin süratle devam ettiği vurgulandı.

Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ