İl Başkanımız Sarıyer’i Ziyaret Etti

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe Sarıyer’e ziyarette bulundu.

22.06.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ilk olarak 2. Amatör ve 1. Amatör Kümede şampiyon olan Çayırbaşı Spor Kulübü’ne ve Pınar Spor Kulübü ziyaret etti. Kulüp başkanları Mirza Sancak ve Aydın Şentürk’ü tebrik eden İl Başkanımız Kabaktepe, gelecek sezon için başarılar diledi.

AK Parti Sarıyer Kurucu İlçe Başkanı Nurettin Çelik’i ziyaret ederek vefa örneği gösteren İl Başkanımız Kabaktepe, daha sonra Yeniköy Cevahir Cami’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Ardından İstinye’de bulunan Karadeniz Vakfı'nı ziyaret ederek vakıf yöneticileri ile kısa bir toplantı yaparak görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Sarıyer’de son olarak Maslak Atatürk Sanayi Sitesi’ne geçti. Sınırlı Sorumlu Oto Tamircileri ve Benzeri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Keskin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ