CHPli İBB Kirazlı-Halkalı Metro İnşaatını Durdurdu!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu göreve geldiği günden bu yana çeşitli projeleri iptal etmesiyle ün saldı. İmamoğlu bu sefer ilk etabını 2023 yılında bitireceğini açıkladığı Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatını durdurdu. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ise “Aynı anda en çok metro durduran yönetim CHPli İBBden bir beceriksizlik daha! CHP’li İBB, M12 Metro Hattı inşaatından sonra 170 milyon € borç aldığı Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatını da durdurdu. Tarih sizi, engellemelerinize rağmen engelleniyoruz yalanlarınızla anacak” dedi.

02.06.2022

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu göreve geldiği günden bu yana çeşitli projeleri iptal etmesiyle ün saldı. İmamoğlu bu sefer Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatını durdurdu.

CHP'Lİ İBB'DEN BİR BECERİKSİZLİK DAHA!

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe de engelleniyoruz yalanına sarılan İmamoğlu'nun metro hattı inşaatını durdurması hakkında bir açıklama yaparak, Aynı anda en çok metro durduran yönetim CHP'li İBB'den bir beceriksizlik daha! CHP'li İBB, M12 Metro Hattı inşaatından sonra 170 milyon € borç aldığı Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatını da durdurdu. Tarih sizi, engellemelerinize rağmen engelleniyoruz yalanlarınızla anacak! ifadelerini kullandı.

TARİH SİZİ İSTANBUL'UN EN BECERİKSİZ BELEDİYE YÖNETİMİ OLARAK HATIRLAYACAK…

İl Başkan Yardımcımız Dr. M. Ejder Batur da İBB'nin Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatını durdurduğunun altını çizerek sosyal medyadan şunları söyledi: İBB'nin CHP'li becerikli yönetiminden bir durdurma daha… M12 metro hattı inşaatından sonra, 170 milyon € borç aldıkları Kirazlı-Halkalı Metro Hattı inşaatı da durdu. Tarih sizi İstanbul'un en beceriksiz belediye yönetimi olarak hatırlayacak…

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ