Mahalle Başkanlarımızla Toplantı Yaptık

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, 1. 2. ve 3. Bölge Mahalle Başkanlarımızla Toplantı yaptı.

23.05.2022

İl Başkanımız Kabaktepe, 1. 2. ve 3. Bölge Mahalle Başkanlarımızla bir araya gelerek görüştü. Önümüzdeki hafta sonu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacak miting hakkında konuştu. Yapılması gereken faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

İl Başkanımız Kabaktepe, Bizler, ülkemize eserler bırakmayı başarmış büyük bir liderin yol arkadaşlarıyız. Bizi kardeş yapan omuz omuza verdiğimiz bu mücadele, bizi gece-gündüz koşturan, bu davaya ve bu davanın liderine olan inancımız ve sadakatimizdir. AK Parti’mizin İstanbul’un her mahallesinde, her sokağında hizmet için büyük fedakarlıklarla çalışan neferleri var. En büyük gücümüz, yol arkadaşlığı yapmaktan onur duyduğumuz mahalle teşkilatlarımız. AK Partimiz, her yönüyle Türkiye’nin en güçlü kadro ve yapısına sahiptir. Partimizin güçlü ve zinde yapısının arkasında, şüphesiz Sayın Cumhurbaşkanımızın vatan, millet ve bayrak sevgisi bulunmaktadır. dedi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ