Engelliler Ve Aileleriyle Balık Tutma Şenliği Gerçekleştirdik

İl Sosyal Politikalar Başkanlığımız, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında engelliler ve aileleriyle balık tutma şenliği düzenledi. Beykoz’da düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

15.05.2022

İl Sosyal Politikalar Başkanlığımız, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında engelliler ve aileleriyle balık tutma şenliği düzenledi. Beykoz’da düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

İl Sosyal Politikalar Başkanlığımız tarafından organize edilen “Balık Tutma Şenliği”ne İl Başkan Yardımcımız Sevim Sayim Madak, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Komisyon Başkanlarımız ve Üyelerimiz, teşkilat mensuplarımız ve çok sayıda engelli kardeşimiz ve aileleri katıldı.

Sahne gösterilerinden, balık tutmaya kadar birçok etkinliğin yer aldığı programda engelli çocuklar doyasıya eğlendi. Gösteri grubunun aldığı sahne sonrası çocuklar aileleriyle birlikte balık tuttu. Yoğun katılımın gerçekleştiği programda ailelere hediyeler takdim edilirken güne dair hatıra fotoğrafları çektirdi.

BÜYÜK MÜCADELELER VERDİK

Programda konuşan İl Başkan Yardımcımız Sevim Sayim Madak, “Cumhurbaşkanımız, engelli bireyler konusunda hem kardeşlerimizin hem de ailelerinin hayatlarına ciddi anlamda katkılar sunmak için gayret etti. Bizler özellikle engelli bireylere karşı olan bakış açısını değiştirmek için büyük mücadele verdik. 2005 yılında engelli yasasını çıkartarak onların hayatlarına hem maddi hem de manevi anlamda katkılar sunmaya çalıştık” diye konuştu.

“Önceden evden dışarı çıkamıyorlardı”

Çocuğuyla birlikte etkinliğe katılan vatandaşlardan Semiha Top, “Çocuklar için güzel bir etkinlik oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Önceden evden dışarı çıkamıyorlardı. Yalnızlık hissediyorlardı. Bu etkinliklerle bunları aşıyoruz” dedi.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ