“Vatan Topraklarının Her Karışını Eserlerimizle Donattık”

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz 20 yılda, ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma altyapısı sayesinde pek çok sınamayı başarıyla verdik” dedi.

11.05.2022

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz 20 yılda, ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma altyapısı sayesinde pek çok sınamayı başarıyla verdik” dedi.

Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılarak bir konuşma yaptı.

Konuşmasına toplantıya katılanları selamlayarak başlayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, “Ramazan ayı boyunca 81 ilimizin tamamında teşkilatlarımız tarafından gerçekleştirilen iftar ve sahur programları için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gündüz başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar süren bu programlar, salgın döneminde mesafeli durmak mecburiyetinde kaldığımız milletimizle yeniden hasret giderme, yeniden kucaklaşma vesilesi oldu. Genel merkezimizle, il ve ilçe teşkilatlarımızla, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla seferberlik ruhuyla çalıştığımızda milletimizin gönül kapılarının bize açık olduğunu gördük. İnşallah bu tempoyu asla düşürmeden, sürekli yeni araçlar ve yöntemlerle zenginleştirerek çalışmalarımızı 2023 Haziran’ına kadar sürdüreceğiz” diye ekledi. 

“VATAN TOPRAKLARININ HER KARIŞINI ESERLERİMİZLE DONATTIK”

Bu seçimlere, küresel krizlerin dünyadaki yönetim ve ekonomi sistemini kökünden sarstığı bir dönemde girildiğini vurgulayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, ilk işareti 2008 küresel finans kriziyle başlayan, salgınla yeni bir merhaleye ulaşan bu büyük sarsıntının, Ukrayna-Rusya savaşıyla güvenlik boyutu da kazandığını belirtti.

Küresel krizin Türkiye’nin önüne, tehditler yanında önemli fırsatlar da çıkardığını kaydeden Cumhurbaşkanımız Erdoğan, “Geçtiğimiz 20 yılda, ülkemize kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma altyapısı sayesinde pek çok sınamayı başarıyla verdik. Vesayet düzeniyle ve darbe heveslileriyle mücadele ederek millî iradenin üstünlüğünü tartışmasız bir şekilde tesis ettik. Ülkemizin asırlık geri kalmışlığını ortadan kaldıracak eser ve hizmetleri her alana teşmil ederek adım adım hayata geçirdik. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye, tarımdan spora, tüm dış politika her alanda milletimizin en üst standartlarda hizmet alabileceği imkânları sağladık. Vatan topraklarının her karışını eserlerimizle donattık” şeklinde konuştu.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ