Türkiyenin Geleceği AK Partidir

Ataşehir Teşkilat Akademisinde teşkilatımıza hitap eden İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Muhalefet bir araya gelmek için bile bizim liderimize ihtiyaç duyuyor. Türkiyenin geleceği AK Partidir dedi.

08.05.2022

Ataşehir Teşkilat Akademisi'nde teşkilatımıza hitap eden İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Muhalefet bir araya gelmek için bile bizim liderimize ihtiyaç duyuyor. Türkiye'nin geleceği AK Parti'dir dedi.

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Ataşehir Teşkilat Akademisi'ne katıldı. Programa ayrıca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez, İl Başkan Yardımcımız Ahmet Kaan, Ataşehir İlçe Başkanımız İsmail Erdem ve çok sayıda teşkilat mensubu kardeşimiz katıldı.

Teşkilat mensubu kardeşlerimize hitap eden İl Başkanımız Kabaktepe, Muhalefet bir araya gelmek için bile bizim liderimize ihtiyaç duyuyor. Aday çıkaramayan, ortaya bir proje koyamayan, göz boyamaktan başka derdi olmayan siyasetçilere bu millet yönetimi teslim etmedi, etmeyecek. Türkiye’nin geleceği AK Parti’dir! dedi.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ