Esenlerli Vatandaşlarımızla Duada Buluştuk

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Esenlerde Kadir Gecesine özel 10 Bin Hatim 100 Bin Dua programına katıldı.

28.04.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Esenler'de Kadir Gecesi'ne özel 10 Bin Hatim 100 Bin Dua programına katıldı.

Esenler Belediyesi tarafından geleneksel olarak Dörtyol Meydanı’nda gerçekleştirilen Kadir Gecesi’ne özel “10 Bin Hatim 100 Bin Dua” programı gerçekleştirildi. Programa; Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş, İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe, Esenler Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu, teşkilat mensuplarımız çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Programda vatandaşlarımıza hitap eden İl Başkanımız Kabaktepe, Ezanın dinmediği, bayrağımızın inmediği Türkiye'nin teminatı olarak; Cumhurbaşkanımızın önderliğinde kardeşliğimiz daim, birliğimiz kaim olsun. Kadir gecemiz hayırlara vesile olsun. dedi.

On binlerce Esenlerli’yi bir araya getiren program, hocaların sohbeti ve ilahiler ile davetlilere feyizli bir gece yaşattı. Ayrıca noter huzurunda yapılan çekilişle 10 kişi umre ziyaretinin sahibi olmaya hak kazandı. Bu özel program, ilçedeki din görevlileri, Kur’an Kursu öğrencileri ve gönüllü vatandaşlar tarafından okunan 10 bin Hatm-i Şerif’in duası ile son buldu.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ