İl Seçim İşleri Başkanlığı Olarak Avukatlarımızla Biraraya Gelmeye Devam Ediyoruz

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak, 39 ilçemizde gerçekleştirilen Avukat Buluşmaları programlarımızın ikinci periyodunda bu hafta Beyoğlu, Bağcılar, Bahçelievler ve Pendik ilçelerimizdeydik.

18.04.2022

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak, 39 ilçemizde gerçekleştirilen Avukat Buluşmaları programlarımızın ikinci periyodunda bu hafta Beyoğlu, Bağcılar, Bahçelievler ve Pendik ilçelerimizdeydik.

İl Seçim İşleri Başkanımız Şengül Karslı başkanlığında gerçekleşen programımıza bu hafta ilçelerimizde seçim günü görev yapan avukatların yanı sıra Milletvekilimiz Av. Serkan BAYRAM,  Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Av. Mehmet SARI, İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Av. Adem YILDIRIM, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İl Seçim İşleri Bölge Başkanlarımız ve Komisyon Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve 3 Kademe İlçe Seçim İşleri Başkanlarımızın katılım sağladılar.

İl Seçim İşleri Başkanımız Av. Şengül KARSLI, konuşmalarına Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak başladı. Önümüzdeki dönemde yapılacak seçimlerin öneminden bahsederek bu zorlu görevi üstlenen siz değerli meslektaşlarıma desteğiniz ve emeklerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Gerek Seçim Kurullarında gerekse sandıklarda çıkabilecek muhtemel sıkıntılar karşısında hukuka uygun olarak üzerimize düşeni bir milletin sorumluluğun gerektirdiği ciddiyetle ve hep birlikte yine yapacağımıza inanıyorum. Seçmenin tercihinin yerine ulaşması için gereken çalışmaları sizlerin desteğiyle gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile 2023 seçimlerinde bir kez daha tarih yazacak ve seçmen iradesine sahip çıkacak olan yol arkadaşlarım siz değerli meslektaşlarıma sonsuz şükranlarımızı sunuyorum dedi.

Milletvekilimiz Av. Serkan BAYRAM, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyemiz Av. Mehmet SARI,  İl Başkan Vekilimiz Av. Adem YILDIRIM, İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımızın konuşmalarını gerçekleştirmesinin ardından katılımcıların görüş ve önerilerini dinlendiğimiz programımız katılımcılarımıza iştiraklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimizle sona erdi.

Tüm İstanbul’da gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Avukat Buluşma programlarına devam edeceğiz.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ