5 Nisan Avukatlar Günü Münasebeti İle Avukat Ziyaretlerimizi Gerçekleştirdik

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak, 5 Nisan Avukatlar Günü münasebeti ile 39 ilçemizde organize ettiğimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, İlçe Seçim İşleri Başkanımız, İlçe Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanımız ve İlçe Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlarımızın katılımlarıyla Hukuku Üstün kılmak, adaleti sağlamak, özgürlükleri savunarak hukuk sistemimizin güçlenmesine vesile olan adaletin haktan ve vicdanlardan yana tecelli etmesi için çalışan avukatlarımızı ziyaret ederek, Avukatlar gününü kutladık.

10.04.2022

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak, 5 Nisan Avukatlar Günü münasebeti ile 39 ilçemizde organize ettiğimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız, İlçe Seçim İşleri Başkanımız, İlçe Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanımız ve İlçe Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlarımızın katılımlarıyla Hukuku Üstün kılmak, adaleti sağlamak, özgürlükleri savunarak hukuk sistemimizin güçlenmesine vesile olan adaletin haktan ve vicdanlardan yana tecelli etmesi için çalışan avukatlarımızı ziyaret ederek, Avukatlar gününü kutladık. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe’nin selamlarını ilettik.

İl Seçim İşleri Başkanlığı olarak bizler de Savunmanın vazgeçilmez unsuru, toplumun akili, güven ve itibar mesleğini ifa eden tüm Avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutlar, avukatlarımıza bu zorlu görevlerinde kolaylıklar dileriz.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ