Hizmetlerin Çürümesini Değil Yürümesini Sağlayacağız

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepenin katılımıyla Başakşehir, Sultangazi, Bayrampaşa, Beykoz, Eyüpsultan, Esenler, Kağıthane, Tuzla, Beşiktaş, Arnavutköy, Avcılar, Zeytinburnu ve Şişli İlçe Danışma Meclisi toplantılarımız gerçekleştirildi. Toplam 13 İlçe Danışma Meclisimiz’de teşkilat mensuplarımıza hitap eden İl Başkanımız Kabaktepe, Türkiye’de yerel yönetimde AK Parti bir markadır. Belediyeler hizmet yeridir. Birileri gibi hizmetlerin çürümesini değil, yürümesini sağlayacağız. Coşkuyla kutlayacağımız zafere, azimle koşuyoruz diye konuştu.

07.03.2022

İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe'nin katılımıyla Başakşehir, Sultangazi, Bayrampaşa, Beykoz, Eyüpsultan, Esenler, Kağıthane, Tuzla, Beşiktaş, Arnavutköy, Avcılar, Zeytinburnu ve Şişli İlçe Danışma Meclisi toplantılarımız gerçekleştirildi. Toplam 13 İlçe Danışma Meclisimiz’de teşkilat mensuplarımıza hitap eden İl Başkanımız Kabaktepe, Türkiye’de yerel yönetimde AK Parti bir markadır. Belediyeler hizmet yeridir. Birileri gibi hizmetlerin çürümesini değil, yürümesini sağlayacağız. Coşkuyla kutlayacağımız zafere, azimle koşuyoruz diye konuştu.

İlçe Danışma Meclisi toplantılarımıza; Genel Başkanvekilimiz Binali Yıldırım, İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe'nin yanı sıra İl Başkan Yardımcılarımız, milletvekillerimiz, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız ve çok sayıda teşkilat mensubu kardeşimiz katıldı.

YEREL YÖNETİMDE AK PARTİ BİR MARKADIR

Teşkilata seslenen İl Başkanımız Kabaktepe, Türkiye’de yerel yönetimde AK Parti bir markadır. Belediyeler hizmet yeridir. Birileri gibi hizmetlerin çürümesini değil, yürümesini sağlayacağız. Coşkuyla kutlayacağımız zafere, azimle koşuyoruz! Hizmet ve eser anlayışının adı AK Parti; Türkiye'mizin selameti, ışığı ve geleceğidir. Çünkü; amasız, fakatsız, lakinsiz hizmet duruşu sergileyen çözüm odaklı bir liderimiz var. Yine, yeniden zaferimiz şimdiden kutlu olsun dedi.

HİZMETLERİMİZE, CHP'NİN HAYALLERİ BİLE YETİŞEMEZ

AK Parti belediyeciliği şampiyonlar ligi düzeyinde diyen İl Başkanımız Kabaktepe, İki takımın karşılaşması ve kıyaslanabilmesi için aynı ligde, benzer seviyelerde olması gerekir. AK Parti belediyeciliği Şampiyonlar Ligi düzeyindeyken CHP’nin hayalleri bile o seviyede değil. Asla bizimle kıyaslanamazlar. Teşkilatımız hep hazır, heyecanımız hep diri. Bugün yükselen ve yarınlarımızı taçlandıracak olan ses, 2023 ve daha sonrasını kuşatacak. İnancımız ve kararlılığımızın neticesi şimdiden hayırlı olsun. dedi.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ