İl Seçim işleri Birim Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Seçim İşleri Başkanlığımız tarafından düzenlenen İlçe Seçim İşleri Birim Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi.

28.02.2022

İl Seçim İşleri Başkanlığımız tarafından düzenlenen İlçe Seçim İşleri Birim Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. 

Programa İl Seçim İşleri Başkanımız Avukat Şengül KARSLI, İl Seçim İşleri Komisyon Üyelerimiz, 39 ilçe Seçim İşleri Birim Başkanlarımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İl Seçim İşleri Birim Başkanlarımız katıldılar.

İl Seçim İşleri Başkanımız Av. Şengül KARSLI İlçe Seçim Kurullarının oluşum süreçleri ile ilgili genel değerlendirme ve istişarelerde bulundu. Ayrıca İl Seçim işleri başkanlığı tarafından hazırlanan 2022 yılı Eylem ve çalışma Planının detayları değerlendirildi. Bu Plan çerçevesinde Önümüzdeki süreçte başlanacak olan Sandık Eğitimleri müzakere edilerek gerekli hazırlıkların yapılmasına karar verildi. Bunların yanı sıra 2023 Seçimlerinde aktif olarak görev yapacak olan Hukukçularımızla yapılacak olan programların ele alındığı toplantıda, İl Seçim İşleri Başkanımız Avukat Şengül KARSLI Seçim İşleri Başkanlığımız bünyesinde yapılacak olan Sandık Kurulu Üyelerimiz ve Müşahitlerimizle bir araya gelme çalışması hakkında bilgi vererek, önümüzdeki süreçte İl Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanlığımız ve İl Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanlığımızın yapacakları teşkilat çalışmalarına ilişkin bilgi almak için kendilerine söz verdi.

Toplantının kapanış kısmında ise İl Seçim İşleri Başkanımız Av. Şengül Karslı, İlçe Seçim İşleri Başkanlarına söz vererek, görüş ve önerilerini dinledi, dilek ve temennilerin ardından toplantıya katılımları sebebiyle kendilerine teşekkür etti.

Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ