Çekmeköy Sivil Toplum Kuruluşları, İş İnsanları Ve Kanaat Önderleri İstişare Toplantısına Katıldık

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin EKŞİ, Elif ŞAHİN ve İlçe Başkanı Akın İLHAN’ın katılımları ile Çekmeköy İlçe Başkanlığımızın düzenlediği STK Temsilcileri, İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

21.01.2022

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA; Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin EKŞİ, Elif ŞAHİN ve İlçe Başkanı Akın İLHAN’ın katılımları ile Çekmeköy İlçe Başkanlığımızın düzenlediği; STK Temsilcileri, İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ