Gönül Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Başkan Yardımcımız Dr. Sevim Sayım Madak, Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa ve Beykoz ilçelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

03.01.2022

İl Başkan Yardımcımız Dr. Sevim Sayım Madak Beylikdüzü, Gaziosmanpaşa ve Beykoz ilçelerinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi'ndeki gecekonduda çıkan yangında hayatını kaybeden üvey kardeşler Muhammet Köken ve Mesut Efe Öğündür’ün ailesine ziyaret gerçekleştirildi. İl Başkan Yardımcımız Dr. Sevim Sayım Madak kederli aileye başsağlığında bulunarak sabırlar diledi.

İl Başkan Yardımcımız Dr. Sevim Sayım ve Beylikdüzü İlçe Sosyal Politikalar Başkanımız Bahar Güngörmüş Beylikdüzü ilçemizde ikamet eden Serebral Palsi hastası Rana ve gözündeki kist nedeniyle kısa süre önce ameliyat olan Masal’ı evlerinde ziyaret edip aileleriyle hasbihalde bulundular.

Beylikdüzü İlçe Sosyal Politikalar Başkanlığımız minik Rana’nın walker ihtiyacı ve Masal’ın ise tedavi masrafları konusunda ailelere yardımcı oldular.

Çalınmadık kapı bırakmamak üzerine çalışmalar yürütmekte olan İl Sosyal Politikalar Başkanlığımız bu kapsamda Beykoz’da da dört güzel ailenin gönüllerine misafir oldu.

Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler Haberler
Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ