Mehmed Emin Özkaya

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi Haberleri

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli İlçe Gençlik Kollarımızın organize ettiği “Gençlik Buluşması” programına katılarak, Güçlü ve Büyük Türkiye’yi inşa edecek olan gençlerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli Belediye Başkanımız Hüseyin KESKİN’i makamında ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli ilçe başkanlığımızı ziyaret ederek, ilçe teşkilatımız, ilçe kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile bir araya geldiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin EKŞİ, Elif ŞAHİN ve İlçe Başkanı Akın İLHAN’ın katılımları ile Çekmeköy İlçe Başkanlığımızın düzenlediği STK Temsilcileri, İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin KESKİN, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali SEVİNÇ, Bekir AKSU ve İlçe Başkanı Ali TOMBAŞ’ın katılımları ile Sultanbeyli İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, ve Kanaat Önderleri ile istişare toplantısında kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Başkanı İsmail KARADAĞ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği MESAM Başkanı Recep ERGÜL ve birlik yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Bağcılar ilçe Başkanımız Rüstem TÜYSÜZ’ün ev sahipliğinde, Bağcılar İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımızın düzenlediği, Esnaf Çalışma Ekipleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ekiplerinin katıldığı istişare toplantısına İl Yönetim Kurulu üyesi, 3. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Hüseyin EROĞLU katılarak, Bağcılar’daki Esnaf ve STK Ekiplerimizin saha çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KESKİN ve yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet YANIK ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Spor İşverenleri Sendikası Başkanı Ahmet TOPÇU ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Mühür Kültür Sanat Spor ve Eğitim Derneği Başkanı Musa KAYNAR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu İlçe Temsilcileri Toplantısı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat DEMİRÖZ ve İl Başkanımız Sayın Osman Nuri KABAKTEPE’nin teşrifleriyle, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında, Genç Osman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Konyalı Sanayici ve İş adamları Derneği KONSİAD tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Konya Tanıtım Günleri” etkinliğinin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği SİYAD tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Sinop Tanıtım Günleri” etkinliğinin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Bağımlılarla Mücadele Derneği Başkanı ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Tokat Dernekleri Federasyonu İSTOKDEF Başkanı Rasim YAĞAR’ı İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Akkuş Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadık KEMENTOĞLU ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Maltepe Sanayici ve İş Adamaları Derneği MASİAD Başkanı Muhammed ÇAVUŞOĞLU ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm Kamu Çalışanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İstanbul Şube Başkanı Mehmet Ali YILMAZ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Büyükçekmece Tepecik Erzurumlular Derneği Başkanı Hasan KARATAŞ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Doğu Güneydoğu Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Fuat BODUR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Anadolu Eğitim ve Kültür Konfederasyonu’nun 2. Olağan Genel Kurulu’na İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Hüseyin EROĞLU katılarak konfederasyon yöneticileri ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum Ve Halkla ilişkiler birimine bağlı Doğu Güneydoğu komisyonu olarak, Kars-Ardahan-Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu 5.Geleneksel Kaz Gecesine katılım sağladık, hemşerilerimiz ile bir araya geldik.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tokat Konfederasyonu (TOKKON) tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Tokat Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (KASTOB) Başkanı Nurettin TURAN ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Pendik Kadıköy Minibüsçüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı Mehmet Zeki AKINCI ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Vergi Müfettişleri Derneği Başkanı Ahmet Halis BAŞLI ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Haber-İş Sendikası Marmara Şube Başkanı Nuh Galip TOPAL ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Emlakçılar Derneği Başkanı Nizamettin AŞA ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Bilim ve Teknoloji Derneği Başkanı Ramazan BAKKAL ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Gıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed BOYU ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Hacı Ahmet YILMAZ ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Kemal ÇELİK ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Okul Öncesi Eğitim Derneği Başkanı Tuncay METE’yi İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kabataş Dernekler Federasyonu Başkanı Adem ALKAPTAN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm İşveren Sendikaları Konfederasyonu Başkanı İlhami ERTAŞ ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Niğde Dernekler Federasyonu’nun, Esenler Belediyesi ev sahipliğinde, Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlemiş olduğu “Niğde Patates Festivali’ne İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Yusuf İMAMOĞLU katılarak Niğdeli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Marmara Elazığlılar Vakfı tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri’ne İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ katılarak Elazığlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu, 39 ilçemizde belirlenen ilçe temsilcileri ile ilk toplantısını İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Zonguldak Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Zonguldak Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Yıldıray BAŞ ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Başkanı Nihat TANRIKULU ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) ve Basın Yayın Birliği Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Tüm Dernekler Federasyonu Başkanı Mevlüt KANDEMİR ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Altınordu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret AYDINHAN ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Anadolu Eğitim Kültür Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (AKSEV) Başkanı Bahattin BUĞDAĞ ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Kamyoncular ve Tırcılar Derneği Başkanı Bülent ARSLAN ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Erzurum Konfederasyonu (ERKON) Başkanı Mustafa MACİT ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı İstanbul Şube Başkanı Av.Mikail HASBEK ve vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kafkas Vakfı Başkanı Ebubekir KIZIK ve vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Birlik Cem Evi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Korkmaz ŞENCER ve yönetim kurulu üyelerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Triko Dokumacılar Kooperatifi Başkanı Ahmet OĞUL ve Kooperatif yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Yozgat Konfederasyonu Başkanı Mehmet DENİZ ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA, İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ, Doğu ve Güneydoğu Komisyonumuz ile Mardin Vakfı (MAREV) Genel Başkanı M. Haluk ELDEM ve beraberindeki heyeti vakıf merkezinde ziyaret ettiler ve istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karabük Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Karabük Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Karabüklü hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Karabüklü Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Bayburtlular Federasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Bayburt Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Bayburtlu hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Bayburtlu Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Sadakataşı Derneği Başkanı Kemal ÖZDAL ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Okan ÖZCAN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Davet ve Kardeşlik Vakfı Başkanı Dr. Maruf ÇELİK ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Gümüşhane Dernekler Federasyonu-GÜDEF Başkanı Bayram DEMİR ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle başta Cumhurbaşkanımızın öğretmeni olmak üzere, 39 ilçemizde eş zamanlı tüm okullarımızı ziyaret ederek öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA “Dünya Çocuk Hakları Günü” kapsamında Genel Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sn.Av. Özlem ZENGİN’in katılımlarıyla, Beyoğlu Belediyesi ve Uluslararası Hakların Korunması ve Eğitim Derneği (HAKADER)’ in ortaklaşa düzenlediği “Beyoğlu Çocuk Hakları Paneli”ne katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyelerimiz Ferhat DAĞ ve Fikret BAYDARMAN ile Siirtli İl Başkan Yardımcımız Ekonomi İşleri Başkanımız Gıyaseddin GERGİN, Siirt Vakıf Başkanı Zeki AKYÜZLÜ ve Yönetim Kurulu Üyelerini vakıf merkezinde ziyaret ettiler ve istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye’nin 7 bölgesinden 81 İlimizin STKlarının oluşturmuş olduğu “Yedi Renk Tek Yürek Platformu”nun organize ettiği, Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ Başkanlığında, İstanbul Milletvekillerimiz Sn. Hasan TURAN ve Sn. İffet POLATın katıldığı programda 81 İlimizin STK temsilcileriyle bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Kamuran ATAKAN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un teşrifleriyle Ordu Dernekler Federasyonu ORDEF tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “10. Ordu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

Kasım ayı İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin Özkaya başkanlığında, MKYK üyemiz, Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Marmara Bölge Başkanı Sn. Şevki Şar Bey’in katılımlarıyla İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak, 28 İlçemizde gerçekleştirilen Süper Amatör Ligi ve Bölgesel Amatör Ligi maçlarına katıldık.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Beyoğlu Stadı’nda oynanan Okmeydanı Fetih Spor ve Osmaniye İstiklal Spor Maçına katılarak her iki takıma, Hakem Heyetine ve Saha Komiserlerine tebriklerini ilettiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Ümraniye’de gerçekleşen “Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri” programına İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ katılarak Elazığlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Dr. Hüseyin EROĞLU, Küçükçekmece Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız tarafından organize edilen, Küçükçekmece Dernekler Platformuna bağlı STK Başkanlarının ve Küçükçekmece Muhtarlarımızın davet edildiği Programa katılarak STK yöneticilerimiz ve muhtarlarımız ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri ÇELEBİ ve Federasyon yöneticilerini il başkanlığımızda ağırladı.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Zonguldak Dernekler Federasyonu ZONDEF Başkanı Ziya ÖNCAN ve federasyon yöneticilerini İl başkanlığımızda misafir etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kastamonulular Dayanışma Derneği KAS-DER tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “14. Kastamonu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karadeniz Konfederasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenen “Karadeniz Kültür Sanat Coğrafi İşaretli Ürünler Festivali”nin açılış programına katılarak Karadenizli hemşerilerimizle bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Malatya Konfederasyonu (MAKON) tarafından Yenikapı Etkinlik Alanında düzenlenen “4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldık.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Osmancık Dernekler Federasyonu (OSDEF) ve Osmancık Belediyesi’nin Eyüpsultan’da organize ettiği “Geleneksel Osmancık Pilav Günü” programına katıldık.

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Dernekler Konfederasyonu (ORKON)’un 2. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Ordulu hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Doğu ve Güneydoğu Sivil Toplum Kuruluşları Birlik Platformu’nun düzenlediği programa katıldık.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak 39 ilçemizde eş zamanlı olarak “1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle ilçelerimizde bulunan Müftülükler, Camiler, Kur’an Kursları ve Cami Derneklerini ziyaret ederek tüm imamlarımızın, müezzinlerimizin, Kuran kursu hocalarımızın, vaiz, vaize ve müftülerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ettik.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Hatay Tanıtım Günlerine katıldık

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Dr. Hüseyin EROĞLU Tokat Konfederasyonu (TOKKON)’un 3. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Tokatlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Kardeşlik Kültür ve Dayanışma Yörük Türkmen Derneği’nin, Topkapı Türk Dünyası Kültür Mahallesi’nde düzenlemiş olduğu Yörük Otağının açılış törenine katıldık

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

25 Eylül Dünya Eczacılık Günü müsabetiyle ilçelerimizde bulunan Eczacılarımızı ziyaret ettik ve özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinin başından itibaren sergiledikleri fedakarlıkları için minnet ve teşekkürlerimizi ilettik.

25 Eylül / 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası münasebeti ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İstanbul’daki tüm istasyonlarda hepimizin hayatı için nöbet tutan İtfaiye personelimizi ziyaret ettik.

12 Eylül Dünya İlkyardım Günü münasebetiyle her daim zor zamanlarımızın yardımcıları ilçelerimizde bulunan Sağlık sektöründeki ilk yardım çalışanları ve hızır acil servislerini ziyaret ettik ve teşekkürlerimizi ilettik.

12-18 Eylül İlköğretim Haftası münasebetiyle ilçelerimizde bulunan eğitim kurumları ve STK’larını, okul aile birliklerini, kitabevleri ve kırtasiyeleri ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF)’in 6. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Malatyalı hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin Özkaya, İl Başkanlığımızda Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırladı.

İstanbul İl Başkanlığımızın 7. Olağan kongresi sonrasında İl Yürütme Kurulumuzun da belirlenmesinin ardından yeni dönemin ilk Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe’nin teşrifleriyle İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ