Mehmed Emin Özkaya

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi Haberleri

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Anadolu Birleştirici İş Dünyası Derneği (ASİAD), Marmara Motorlu Araç Satıcıları Derneği (MARMASDER), Beşiktaş Rizeliler Derneği, Küçükçekmece Kızılay Şubesi, Hayvan Haklarını Koruma Federasyonu ve İstanbul Gaziantep İslahiyeliler Derneği Başkan ve yöneticilerini İl Başkanlığımızda ayrı ayrı misafir ettiler ve fikir alışverişinde bulundular.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları Eylül ayı toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu olarak; Saraçhane Parkı’nda Uygurlu kardeşlerimizin yanında olduk.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Hüseyin EROĞLU; Medeniyet Derneği Bursa İl Temsilciliği ve Hatay Dernekler Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Orta Asya Kafkasya Komisyonu olarak; Orta Asya Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN ve komisyon üyeleri, Kazak vatandaşlarımızın ülkemize gelişinin 70.Yılı münasebetiyle Kazakkent Altay Derneği (KAZAKDER) tarafından düzenlenen “Ata Yurttan Ana Yurda 70. Yıl” etkinliğine, merhum Başbakanımız Adnan Menderes’in anıt mezarını ziyaret ederek başladılar.

Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz “Siyasi Partiler arası Bayramlaşma Programları” kapsamında, AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak; Kurban Bayramı münasebetiyle Siyasi Partilerin İstanbul İl Teşkilatlarını İl Başkanlığımızda ağırladık ve Siyasi Partilerimizin İstanbul İl Teşkilatlarına ziyaretlerde bulunduk.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Çorum Dernekler Federasyonu (ÇORDEF) Başkanı Dursun ÜNLÜ, Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) Başkanı Mehmet YILDIRIM, Osmancık Dernekler Federasyonu (OSDEF) Başkanı Oğuzhan ER ve federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler ve fikir alış verişinde bulundular. Görüşmeye İl Yönetim Kurulu üyemiz Elif ŞAHİN de katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Gönül Bağı Vakfı yöneticilerini, İl Başkanlığımızda misafir ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

Ak Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, İl Doğu ve Güneydoğu Komisyonu olarak; İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ; Van Dernekler Federasyonu (VANFED) tarafından düzenlen “Vanlılar Buluşuyor- 13. Geleneksel Yayla Şenliği”ne katıldılar ve Vanlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Ege Akdeniz Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Yönetim Kurlu Üyemiz, Doğu Güneydoğu Komisyon Başkanımız Ferhat DAĞ; Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği Başkanı Nezir KARAYÜN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Yönetim Kurlu Üyemiz, Doğu Güneydoğu Komisyon Başkanımız Ferhat DAĞ; Sivas Hafik Dernekler Federasyonu Başkanı İbrahim ŞAHİN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Tokat Konfederasyonu TOKKON Başkanı Ahmet YILMAZ ve Konfederasyon yöneticilerini ziyaret ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İSTESOB Başkanı Faik YILMAZ ve Birlik yöneticilerini ziyaret ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Başkan Yardımcımız, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanımız Cahit ALTUNAY ve İl Yönetim Kurlu Üyemiz, Doğu Güneydoğu Komisyon Başkanımız Ferhat DAĞ; Ardahan Konfederasyonu ARDAKON Başkanı Sami ATICI ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

Ak Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, İl Doğu ve Güneydoğu Komisyonumuzun düzenlediği kahvaltı programında “Vanlı STK Başkanları ve Kanaat Önderleri” ile Pendik’te bir araya geldik.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Orta Asya Kafkasya Komisyonu olarak İstanbul Abhaz Kültür Derneği'nin düzenlediği Ortak Düşlerin Toprakları adlı programa katılarak Abhaz kardeşlerimizle bir araya geldik.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, İstanbul Dostluk Vakfı Başkanı Ahmet ALUÇ ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda ağırladılar ve fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Zonguldak Dernekler Federasyonu (ZONDEF) ve Pendik Dernekleri Federasyonu (PENDEF) Genel Başkanı Ziya ÖNCAN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA; İstanbul Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı Engin GÜVEN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler ve fikir alışverişinde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Karadeniz Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Orta Asya & Kafkasya Komisyonu İlçe Temsilcileri Toplantısı, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, İl Orta Asya & Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İstanbul Milletvekilimiz Serap YAŞAR, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, İl Başkan Yardımcımız, Teşkilat Başkanımız İsmet ÖZTÜRK ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz Ferhat DAĞ, Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD) Başkanı Yunus AKDAŞ ve dernek yöneticilerini dernek merkezlerinde ziyaret ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu olarak, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Şanlıurfa Milletvekilimiz İbrahim Halil YILDIZ’ın katılımları ile Şanlıurfa Birlik Beraberlik Kültür Sanat Eğitim Derneği tarafından düzenlenen programa katıldılar ve Şanlıurfalı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Balkan Komisyonu olarak, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU; 15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç'u ziyaret ettiler ve Balkan’lara dair istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA; Sipki Kültür Evi Derneği Başkanı Menderes ÖZTÜRK ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler ve fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, 3. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Hüseyin EROĞLU ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY; Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’in ev sahipliğinde, Bağcılar Samsunlular Platformu işbirliği ile düzenlenen “Keşkek Festivali” programına katılarak, Samsunlu hemşehrilerimiz ve Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren İç Anadolu Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, İç Anadolu Komisyonu Başkanımız Furkan LEVENTOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları Haziran ayı toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Balkan Komisyonu olarak, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU ve komisyon üyeleri, Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Kağıthane Şube açılışına katıldılar ve denek başkanlarına hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu olarak, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Komisyon üyeleri ile birlikte Bitlis Konfederasyonu (BİLKON) tarafından düzenlenen Büyük Bitlis Buluşması programına katıldılar ve Bitlisli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik alanında düzenlenen Gümüşhane Tanıtım Günleri etkinliğine, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, 2.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Yusuf İMAMOĞLU katıldılar ve Gümüşhaneli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Balkan Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Balkan Komisyonu olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU, Pirlepeliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği “Geleneksel Börek Günü” etkinliğine katıldılar ve dernek üyeleri ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN, komisyon üyeleri ile birlikte İstanbul Çerkes Derneği’ni ziyaret ettiler. Denek Başkanı Vahip KÜÇÜKYEDEK ve dernek yöneticileri ile Çerkes STK’larının talepleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu ve Güneydoğu Anadolu Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Orta Asya & Kafkas Komisyonu İlçe temsilcileri toplantısı, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, İl Orta Asya & Kafkas Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, İl Başkan Yardımcımız, Ekonomi İşleri Başkanımız Gıyaseddin GERGİN ve İl Başkan Yardımcımız Ar-Ge ve Eğitim Başkanımız Ahmet KAAN MÜSİAD’ın 32. Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle MÜSİAD Başkanı Mahmut ASMALI ve dernek yöneticilerini dernek merkezlerinde ziyaret ettiler ve fikir alış verişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İlk Yardım Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak Afganistan Dernekler Federasyonu ve Afganistan STK’ları Birlik Platformu’nun düzenlemiş olduğu İftar Programı’na, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN ve komisyon üyeleri katılarak, İstanbul’da yaşayan Afganistanlı kardeşlerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurlu Üyemiz, İç Anadolu Komisyonu Başkanımız Furkan LEVENTOĞLU, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat OKTAY’ın teşrifleriyle, Yozgat Konfederasyonu tarafından düzenlenen İftar Programına katılarak, Yozgatlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenen STK İftar Programı’na katıldılar ve Milli İrade Platformu’nda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları’nın temsilcileri ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği SİYAD’ın düzenlediği İftar Programı’na katılarak, Sinoplu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen Geleneksel İftar Programı’na katılarak Vakıf yöneticileri ve genç kardeşlerimiz bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, 2. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Yusuf İMAMOĞLU Mesudiye Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği İftar Programına katıldılar ve Ordulu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU ve komisyon üyeleri, Vardarın Üstünde Rumeli Folklor Derneği’nin düzenlemiş olduğu İftar Programına katılarak Rumelili hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Mardin Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği İftar Programı’na katıldılar ve Mardinli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY, Genel Başkan Yardımcımız Nurettin CANİKLİ’nin teşrifleriyle Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu iftar programına katıldılar ve Giresunlu hemşehrilerimiz bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Van Bahçesaray Dernekler Birliği’nin düzenlediği İftar Programı’na katıldılar ve Vanlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Ticaret Bakanımız Mehmet MUŞ’un teşrifleriyle Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun düzenlediği sahur programında Trabzonlu hemşerilerimizle bir araya geldiler. Sahur programına Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Hasan Tahsin USTA da katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak Anadolu Birleştirici ve Sanayici İş Adamları Derneği (ASİAD) tarafından düzenlenen İftar Programı”na, İl Başkanlığımızı temsilen İl Yönetim Kurulu üyemiz, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN katıldılar ve dernek yöneticileri ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Dünya Afrika İş İnsanları Katılım Derneği Başkanı Recep SARIKAYA ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Demiryolları Makinistler Derneği İstanbul Şube yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Tez-Koop-İş Sendikası İstanbul 5 Nolu Şube Başkanı Selahattin KARAKURT ve Şube yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik YILMAZ ve Birlik yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Bayrampaşa Kırçovalılar Derneği’nin Gostivarlılar Derneği ile birlikte düzenlemiş olduğu İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU katılarak hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Eyüpsultan Giresunlular Derneği tarafından düzenlenen İftar Programına, İl Başkanlığımızı temsilen İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY katılarak, Giresunlu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) tarafından düzenlenen Geleneksel İftar Programı’na katılarak, Birlik Yöneticileri, Oda Başkanları ve esnaflarımızla bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Sinop Konfederasyonu (SİNKON) tarafından düzenlenen İftar Programına katılarak, Sinoplu STK yöneticileri ve Sinoplu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu İlçe Temsilcileri toplantısı, İl Doğu Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ başkanlığında, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Aydoğan AHIAKIN, Eyüpsultan İlçe Başkanımız Muhammed VANLIOĞLU, İl Doğu Güneydoğu Komisyon üyeleri ve İlçe Komisyon Temsilcilerimizin katılımıyla Sahur Programı olarak gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU katılarak, Rumelili hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Çekmeköy İlçe Başkanımız Akın İLHAN ve Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet POYRAZ’ın katılımları ile Çekmeköy Belediyemizin düzenlediği iftar programında Çekmeköy’deki STK Yöneticileri, Dernek Başkanları ve Muhtarlarımız ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Çekmeköy İlçe Başkanımız Akın İLHAN ve Çekmeköy Belediye Başkanımız Ahmet POYRAZ ile Çekmeköy Erzurumlular Derneği’nin düzenlemiş olduğu iftar programında Erzurumlu Hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Kayseri Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (KAYFED) Başkanı Muhammed Ali TEMEL ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY Karadeniz Konfederasyonu (KARKON) Başkanı Sıtkı ADA ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve Mali ve İdari İşler Başkanımız Fahri ŞAHİN Sivas Konfederasyonu Başkanı Metin YARIM ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Anadolu’dan Yeryüzüne Kadın Sivil Toplum Kuruluşları Vakfı (AYSİT Vakfı) Başkanı Serpil BALAT ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Karadeniz Komisyonu, 39 ilçemizde belirlenen İlçe temsilcileri ile ilk toplantısını İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak AK Ağrı Platformu tarafından düzenlenen İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ katıldılar ve Ağrılı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler. Üsküdar’da gerçekleşen iftara, İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Aydoğan AHIAKIN ve Erol BULUT da katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Gostivarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Eyüpsultan Osmanlı Parkı’nda düzenlediği İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU katılarak, Gostivarlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler. İftar Programına İstanbul Eski Milletvekilimiz Gülay DALYAN ve Eyüpsultan Belediye Başkanımız Deniz KÖKEN de katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Rumeli Türkleri Vakfı tarafından düzenlene İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU katılarak, Rumelili hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler. İftar Programına İstanbul Milletvekilimiz Mustafa DEMİR ve Fatih Belediye Başkanımız M. Ergün TURAN da katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Birim Başkanlığı olarak 10 Nisan Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, 39 ilçemizde eş zamanlı olarak Polislik mesleğini icra eden teşkilat mensuplarımız öncelikli olmak üzere ilçelerimizde bulunan aileleri, İlgili STK’ları, Emniyet Müdürleri, Karakollar ve Resmi Kurumları ziyaret ederek, huzur ve güvenliğimiz için gece gündüz demeden büyük bir fedakarlık ve azimle çalışan Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunu ve Polis haftasını kutladık.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan ERDOĞAN’ın ev sahipliğinde organize edilen İftar Programı’nda, Elazığlı Kanaat Önderleri ile bir araya geldiler. Sancaktepe’de gerçekleşen iftara AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin YILDIRIM da katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) tarafından düzenlenen İftar Programına, İl Başkanlığımızı temsilen İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY katılarak, Ordulu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Önceki Dönem TBMM Başkanımız İsmail KAHRAMAN ve Genel Başkan Yardımcımız Hayati YAZICInın katılımlarıyla, Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) ve Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Vakfı (RİDEVA) tarafından düzenlenen, Rize Sivil Toplum Kuruluşları İftar Programına katılarak, Rizeli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Eyüpsultan Samsun İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği İftar Programına, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, 3. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Hüseyin EROĞLU katıldılar ve Samsunlu hemşerilerimiz ile bir araya geldiler. Osmanlı Parkında gerçekleşen İftara, Eyüpsultan Belediye Başkanımız Deniz KÖKEN de katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İstanbul Korganlılar Derneği tarafından düzenlenen İftar Programına, İl Başkanlığımızı temsilen İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY katılarak, Korganlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak Dünya Uygur Kurultayı Vakfı tarafından düzenlenen “Şehitlerimize Dua ve İftar Programı”na, İl Başkanlığımızı temsilen İl Yönetim Kurulu üyemiz, Orta Asya ve Kafkasya Komisyonu Başkanımız Gülcan KESKİN ve komisyon üyeleri katılarak, İstanbul’da yaşayan Doğu Türkistan’lı kardeşlerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Ensar Vakfı tarafından düzenlenen, “Ensar Vakfı Geleneksel 33. İftar Programı”na katıldılar ve Vakıf üyeleri ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcımız Gökhan ERDOĞAN’ın ev sahipliğinde, Sancaktepe ilçemizdeki Elazığ’lı Kanaat Önderleri ile bir araya geldiler ve fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, İl Yönetim Kurulu Üyemiz Gülcan KESKİN ve Aydoğan AHIAKIN, Doğu Güneydoğu Kültür Sanat Derneği’nin Genel Kurul Toplantısı’na katıldılar ve hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Başkan Yardımcımız Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve İl Başkan Yardımcımız Yerel Yönetimler Birim Başkanımız Maliki Ejder BATUR Kentsel Tesis Yönetim Derneği tarafından düzenlenen, Tesis Yönetim Sektörünün sorunları ve çözüm önerileri konulu 3. Tesis Yönetim Çalıştayı”na katıldılar ve dernek üyeleri ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Rusya Federasyonu Müslüman Girişimciler Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Haluk BOZALİ ve Oda yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve Doğu-Güneydoğu Anadolu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ Hakkari İli ve İlçeleri Eğitim Sanat Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şemsettin DEMİR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası TES-İŞ İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Adem AŞIKKUTLU ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Sivil Memurlar Sendikası Başkanı Oğuz DURGUT ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Ekmek Üreticileri Derneği (EKÜDER) Başkanı Ahmet Zeki SARIHAN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Erdemli Gençlik Eğitim Kültür Sanat Derneği Başkanı Ahmet ŞANLIER ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Kapalıçarşı Esnafları Derneği Başkanı Dr. Hasan FIRAT ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Roman Eğitim Araştırma Vakfı (RETAV) Başkanı Hüseyin GEZEN ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Bolulular Derneği Başkanı Mustafa AYDEMİR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Siirt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Zeki AKYÜZLÜ ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Kader Mahkumları Derneği Başkanı Necdet YÜKSEL ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Bahçelievler İmam Hatipleri Mezunları Mensupları Derneği BİHMEZDER Başkanı Hasan ÇABUKOL ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Sivas Konfederasyonu Başkanı İsmail ERDEM ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü 39 ilçemizde çeşitli ziyaretlerle kutladık.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları Mart ayı toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon toplantısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında komisyon üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. İl Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıda, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler birim faaliyetlerimiz ve birim çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Kafkas Komisyonu, İlçe temsilcileri ile ilk toplantısını İl Yönetim Kurulu Üyemiz, İl Kafkas Komisyonu Başkanı Gülcan KESKİN başkanlığında gerçekleştirdi. İl Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıya, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ, Murat KENAN ve İlçe Komisyon temsilcileri katılım göstererek, komisyon çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Pendik İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen ‘Büyük Vefa Buluşması’ programına katıldılar ve kuruluştan bugüne teşkilatımıza hizmet etmiş dava arkadaşlarımızla bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat DAĞ ve Mehmet Fatih SERDAR, İlçe Başkanımız Ali ŞİRİN ve Pendik Belediye Başkanımız Ahmet CİN’in katılımlarıyla, Pendik İlçe Başkanlığımızın düzenlediği STK Temsilcileri ve İş İnsanları istişare ve değerlendirme toplantısında kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın teşrifleriyle Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen, Kadın ve Demokrasi Derneği - KADEM’in 4. Genel Kurul Toplantısına katıldılar ve yeniden başkanlığa seçilen KADEM Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Saliha Okur Gümrükçüoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bosna’nın Bağımsızlık Günü sebebiyle, AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA, Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU, Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atilla AYDINER ve Bayrampaşa İlçe Başkanımız Ersin SAÇLI ile birlikte Türkiye Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammed SANCAKTAR ve dernek yöneticilerini ziyaret ettiler ve fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Karadeniz Komisyonu olarak İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU ve İstanbul Milletvekilimiz Emine Sare AYDIN’ın teşrifleriyle, Bayburt’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 104. Yıl Dönümü münasebetiyle Bayburt Kültür ve Yardım Derneği ve Bayburt Eğitim Kültür ve Hizmet Vakfı tarafından düzenlenen programa İl Yönetim Kurulu üyemiz, Karadeniz Komisyonu Başkanımız Yavuz AKSOY katıldılar ve Bayburtlu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Balkan Komisyonu olarak İl Yönetim Kurulu üyemiz, Komisyon Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU, Rumeli Türkleri Derneğinin düzenlediği Yücel Şehitlerini Anma Programı’na katıldılar ve Rumelili kardeşlerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Komisyonu olarak Van Dernekler Federasyonu’nun 6. Olağan Genel Kurul toplantısına, İl Yönetim Kurulu üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Komisyon Başkanımız Ferhat DAĞ katılarak, Vanlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Pendik Belediye Başkanımız Ahmet CİN ve Pendik İlçe Başkanımız Ali ŞİRİN ile birlikte Pendik Dernekler Federasyonu Başkanı Ziya ÖNCAN ve Federasyon yöneticilerini federasyon merkezinde ziyaret ettiler ve fikir alışverişinde bulundular.

2. Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı, İl Yönetim Kurulu Üyemiz, 2. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Yusuf İMAMOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, Doğu Güneydoğu Komisyonu olarak düzenlediğimiz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu STK Temsilcileri ve Kanaat Önderleri Toplantısı İl Başkanımız Sayın Osman Nuri KABAKTEPE, İstanbul Milletvekillerimiz Serkan BAYRAM ve Serap YAŞAR’ın teşrifleriyle, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Başkanlığında, Üsküdar Valide Sultan Gemisi’nde gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen Trabzonun düşman işgalinden kurtuluşunun 104. yıl dönümü etkinliklerine katılım sağlayarak Trabzonlu Sivil Toplum Kuruluşları ve Trabzonlu hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA İş dünyasına yön veren köklü kuruluşlardan İstanbul Ticaret Odası’nı ziyaret ederek İTO Başkanı Şekib AVDAGİÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak 14 Şubat Sevgililer Günü’nü 39 ilçemizde çeşitli ziyaretlerle kutladık.

Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Balkan Komisyonu, 39 ilçemizde belirlenen ilçe temsilcileri ile ilk toplantısını İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirdi. İl başkanlığımızda gerçekleşen toplantıya, İl Balkan Komisyonu Başkanımız Ebru SARAÇOĞLU, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Yusuf İMAMOĞLU ve İlçe Komisyon temsilcileri katılım göstererek, komisyon çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon toplantısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında komisyon üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. İl Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıda, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler birim faaliyetlerimiz ve birim çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak 13 Şubat Dünya Radyocular Günü münasebetiyle 39 ilçemizde, Yüzlerini görmesek de sesleriyle tanıdığımız, gönüllerimizde yer eden tüm radyo çalışanlarımızın Dünya Radyocular Gününü kutladık.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Fikret BAYDARMAN Trakya Grubu İş Adamları ve Serbest Meslek Sahipleri Derneği, Anadolu Engelliler Birliği Derneği ve Beylikdüzü Tüm Ordulular Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Fikret BAYDARMAN Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu, İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası ile Vergi Dairesi Müdürleri ve Müdür Yardımcıları Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Fikret BAYDARMAN Belgelendirme Kuruluşları Derneği, Marmara Motorlu Araç Satıcıları Derneği ile Bayburt Kültür Eğitim ve Yardım Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ Küçükçekmece Giresunlular Derneği, Tuzla Yeşil Fatsalılar Derneği, Arnavutköy Ordu İli ve İlçeleri Derneği ile Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ Akkuş Dernekler Federasyonu, Küçükçekmece Ordulular Derneği, Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Sendikası ile Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ Dulkadiroğulları Derneği, Ataşehir Yenisahra Romanları Derneği ve Tokat Erbaa Dernekler Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ebru SARAÇOĞLU Rumeli Balkan Güçbirliği Bektaşi Dernekler Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ Piri Reis Harita Gayrimenkul ve CBS Derneği ve İstanbul Havalimanı Bagaj Taşıma Kooperatifi yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.(

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyelerimiz Gülcan KESKİN ve Yusuf İMAMOĞLU Samsun Ordulular Derneği, Genç Araklılar Derneği, İkram Turizm Yöneticileri, Zeytinburnu Merkezefendi Arnavut Mah. Derneği ve İstanbul Midyat Ortaca Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyelerimiz Gülcan KESKİN ve Yusuf İMAMOĞLU Uluslararası Mülteci Hakları Derneği, Erzurum Gucumanlılar Derneği ile Erzurum İl İlçe ve Köy Dernekleri Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Yusuf İMAMOĞLU Fikirde Birlik Platformu, Yesevi Alperenler Derneği, Kars Ardahan Iğdır Platformu ve Silivri Ordulular Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Yusuf İMAMOĞLU Erzincan İliç Güngören Köyü Derneği, Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi ve Bahçelievler Kocasinan Oto Sanayi Sitesi Yönetimi ve Beyoğlu Ordulular Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak Toplumda sağlıklı yaşam bilincini geliştirmek, tütün kullanımı ve zararları konusunda farkındalık oluşturmak, tütün ürünü kullananlara bırakmaları yönünde teşvik etmek amacıyla ülkemizde 9 Şubat tarihinde kutlanan “Sigarayı Bırakma Günü” münasebetiyle, 39 ilçemizde eş zamanlı olarak “Sigarasız bir dünya mümkün” sloganıyla çeşitli ziyaretler ve etkinlikler gerçekleştirdik.

Sivil Toplum Ve Halkla ilişkiler Birim Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu İlçe Temsilcileri aylık olağan toplantısı, İl Doğu Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ başkanlığında, İl Doğu Güneydoğu Komisyon üyeleri ve İlçe Komisyon temsilcilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyemiz, Doğu ve Güneydoğu Komisyonu Başkanımız Ferhat DAĞ, Avcılar İlçe Başkanımız Abdullah Küçükoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, Avcılar’daki Doğu ve Güneydoğulu Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri ile bir araya geldiler ve fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Beyoğlu Belediye Başkanımız Haydar Ali Yıldız’ın ev sahipliğinde, Beyoğlu Belediyemizin düzenlediği Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleri İstişare Toplantısı’na katılarak Beyoğlu’lu hemşehrilerimizin önerilerini aldılar, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Un Pazarlamacılar Deneği (UNPADER) Başkanı İsmet ŞEN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Bitlis Kalkınma Vakfı (BİKAV) Başkanı Abdülbeşir CEYLAN ve vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Sokullu Kur’an Kursları İslami İlimler Derneği Başkanı İzzet KELEŞ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA Kağıthane Ordulular Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve Sosyal Politikalar Birim Başkanımız Sevim SAYIM MADAK, Hak-İş Konfederasyonu’na bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası İstanbul Şube Başkanlarını İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA ve Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanımız Cahit ALTUNAY, İstanbul Turizm Seyahat Acentaları ve İş Adamları Derneği Başkanı Hasan BAYRAM ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları Şubat ayı toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi. İl Başkanlığımızda düzenlenen toplantıya İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyelerimiz ile 39 ilçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlarımız katıldılar. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA’nın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız bünyesinde kurulan Bölge Komisyonları ile ilgili bilgilendirme yapılarak, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler birim faaliyetlerimiz ve ilçelerimizdeki birim çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon toplantısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında komisyon üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirildi. İl Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıda, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler birim faaliyetlerimiz ve birim çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyemiz, 3. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Hüseyin EROĞLU, Silivri İlçe Başkanımız Mutlu BOZOĞLU’nun ev sahipliğinde, Silivri Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız tarafından organize edilen “Sivil Toplum Kuruluşları ve Hemşehri Dernekleri İstişare Toplantısı”na katılarak, Silivri’de bulunan Ordulular Derneği yöneticileri ile bir araya geldiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut ASMALI ve beraberindeki heyeti misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular. İl Başkanlığımızda gerçekleşen görüşmeye Ekonomi İşleri Başkanımız Gıyaseddin GERGİN ve Mali ve İdari İşler Başkanımız Fahri ŞAHİN de katılım gösterdiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman SOYLU’nun teşrifleriyle İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, İstanbul Berberler Odası Olağan Genel Kuruluna İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon Üyemiz Ferhat DAĞ katılarak, Esnaf Odaları temsilcileri ve berber kardeşlerimiz ile bir araya geldiler. Yeniden başkanlığa seçilen Şükrü AKYÜZ’e hayırlı olsun dileklerimizi ilettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli İlçe Gençlik Kollarımızın organize ettiği “Gençlik Buluşması” programına katılarak, Güçlü ve Büyük Türkiye’yi inşa edecek olan gençlerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli Belediye Başkanımız Hüseyin KESKİN’i makamında ziyaret ederek, belediye çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli ilçe başkanlığımızı ziyaret ederek, ilçe teşkilatımız, ilçe kadın kollarımız ve gençlik kollarımız ile bir araya geldiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin EKŞİ, Elif ŞAHİN ve İlçe Başkanı Akın İLHAN’ın katılımları ile Çekmeköy İlçe Başkanlığımızın düzenlediği STK Temsilcileri, İş İnsanları ve Kanaat Önderleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ’un teşrifleriyle, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin KESKİN, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali SEVİNÇ, Bekir AKSU ve İlçe Başkanı Ali TOMBAŞ’ın katılımları ile Sultanbeyli İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, ve Kanaat Önderleri ile istişare toplantısında kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Derneği Başkanı İsmail KARADAĞ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği MESAM Başkanı Recep ERGÜL ve birlik yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Bağcılar ilçe Başkanımız Rüstem TÜYSÜZ’ün ev sahipliğinde, Bağcılar İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımızın düzenlediği, Esnaf Çalışma Ekipleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ekiplerinin katıldığı istişare toplantısına İl Yönetim Kurulu üyesi, 3. Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Hüseyin EROĞLU katılarak, Bağcılar’daki Esnaf ve STK Ekiplerimizin saha çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KESKİN ve yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet YANIK ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Spor İşverenleri Sendikası Başkanı Ahmet TOPÇU ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Mühür Kültür Sanat Spor ve Eğitim Derneği Başkanı Musa KAYNAR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu İlçe Temsilcileri Toplantısı Genel Başkan Yardımcımız Sayın Vedat DEMİRÖZ ve İl Başkanımız Sayın Osman Nuri KABAKTEPE’nin teşrifleriyle, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında, Genç Osman Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Konyalı Sanayici ve İş adamları Derneği KONSİAD tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Konya Tanıtım Günleri” etkinliğinin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği SİYAD tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Sinop Tanıtım Günleri” etkinliğinin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Bağımlılarla Mücadele Derneği Başkanı ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Tokat Dernekleri Federasyonu İSTOKDEF Başkanı Rasim YAĞAR’ı İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Akkuş Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sadık KEMENTOĞLU ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Maltepe Sanayici ve İş Adamaları Derneği MASİAD Başkanı Muhammed ÇAVUŞOĞLU ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm Kamu Çalışanları Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği İstanbul Şube Başkanı Mehmet Ali YILMAZ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Büyükçekmece Tepecik Erzurumlular Derneği Başkanı Hasan KARATAŞ ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Doğu Güneydoğu Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Fuat BODUR ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Anadolu Eğitim ve Kültür Konfederasyonu’nun 2. Olağan Genel Kurulu’na İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Hüseyin EROĞLU katılarak konfederasyon yöneticileri ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum Ve Halkla ilişkiler birimine bağlı Doğu Güneydoğu komisyonu olarak, Kars-Ardahan-Iğdır Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu 5.Geleneksel Kaz Gecesine katılım sağladık, hemşerilerimiz ile bir araya geldik.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tokat Konfederasyonu (TOKKON) tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Tokat Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (KASTOB) Başkanı Nurettin TURAN ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Pendik Kadıköy Minibüsçüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı Mehmet Zeki AKINCI ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Vergi Müfettişleri Derneği Başkanı Ahmet Halis BAŞLI ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Haber-İş Sendikası Marmara Şube Başkanı Nuh Galip TOPAL ve Sendika yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Emlakçılar Derneği Başkanı Nizamettin AŞA ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Bilim ve Teknoloji Derneği Başkanı Ramazan BAKKAL ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Gıda Mühendisleri Derneği Başkanı Abdussamed BOYU ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Hacı Ahmet YILMAZ ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Kemal ÇELİK ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyonu yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Okul Öncesi Eğitim Derneği Başkanı Tuncay METE’yi İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kabataş Dernekler Federasyonu Başkanı Adem ALKAPTAN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm İşveren Sendikaları Konfederasyonu Başkanı İlhami ERTAŞ ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Niğde Dernekler Federasyonu’nun, Esenler Belediyesi ev sahipliğinde, Esenler Dörtyol Meydanı’nda düzenlemiş olduğu “Niğde Patates Festivali’ne İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Yusuf İMAMOĞLU katılarak Niğdeli hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Marmara Elazığlılar Vakfı tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Elazığ Tanıtım Günleri’ne İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ katılarak Elazığlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığımız bünyesinde faaliyet gösteren Doğu Güneydoğu Komisyonu, 39 ilçemizde belirlenen ilçe temsilcileri ile ilk toplantısını İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Zonguldak Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen, “Zonguldak Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin ÖZKAYA başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Samsun Dernekler Federasyonu Başkanı Yıldıray BAŞ ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Başkanı Nihat TANRIKULU ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği (TBYM) ve Basın Yayın Birliği Derneği yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Tüm Dernekler Federasyonu Başkanı Mevlüt KANDEMİR ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Altınordu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret AYDINHAN ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Anadolu Eğitim Kültür Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı (AKSEV) Başkanı Bahattin BUĞDAĞ ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Kamyoncular ve Tırcılar Derneği Başkanı Bülent ARSLAN ve Dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Erzurum Konfederasyonu (ERKON) Başkanı Mustafa MACİT ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı İstanbul Şube Başkanı Av.Mikail HASBEK ve vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kafkas Vakfı Başkanı Ebubekir KIZIK ve vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Birlik Cem Evi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Korkmaz ŞENCER ve yönetim kurulu üyelerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Triko Dokumacılar Kooperatifi Başkanı Ahmet OĞUL ve Kooperatif yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, fikir alışverişinde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Yozgat Konfederasyonu Başkanı Mehmet DENİZ ve Konfederasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA, İstanbul Umum Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ, Doğu ve Güneydoğu Komisyonumuz ile Mardin Vakfı (MAREV) Genel Başkanı M. Haluk ELDEM ve beraberindeki heyeti vakıf merkezinde ziyaret ettiler ve istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karabük Dernekler Federasyonu tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Karabük Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Karabüklü hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Karabüklü Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye Bayburtlular Federasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “Bayburt Tanıtım Günleri”nin açılış programına katılarak, Bayburtlu hemşehrilerimizle bir araya geldiler. Açılış programına Bayburtlu Teşkilat mensuplarımız da katılım sağladılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Sadakataşı Derneği Başkanı Kemal ÖZDAL ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Okan ÖZCAN ve dernek yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Davet ve Kardeşlik Vakfı Başkanı Dr. Maruf ÇELİK ve Vakıf yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler, istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Gümüşhane Dernekler Federasyonu-GÜDEF Başkanı Bayram DEMİR ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak “24 Kasım Öğretmenler Günü” münasebetiyle başta Cumhurbaşkanımızın öğretmeni olmak üzere, 39 ilçemizde eş zamanlı tüm okullarımızı ziyaret ederek öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA “Dünya Çocuk Hakları Günü” kapsamında Genel Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Sn.Av. Özlem ZENGİN’in katılımlarıyla, Beyoğlu Belediyesi ve Uluslararası Hakların Korunması ve Eğitim Derneği (HAKADER)’ in ortaklaşa düzenlediği “Beyoğlu Çocuk Hakları Paneli”ne katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu Üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyelerimiz Ferhat DAĞ ve Fikret BAYDARMAN ile Siirtli İl Başkan Yardımcımız Ekonomi İşleri Başkanımız Gıyaseddin GERGİN, Siirt Vakıf Başkanı Zeki AKYÜZLÜ ve Yönetim Kurulu Üyelerini vakıf merkezinde ziyaret ettiler ve istişarelerde bulundular.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Türkiye’nin 7 bölgesinden 81 İlimizin STKlarının oluşturmuş olduğu “Yedi Renk Tek Yürek Platformu”nun organize ettiği, Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ Başkanlığında, İstanbul Milletvekillerimiz Sn. Hasan TURAN ve Sn. İffet POLATın katıldığı programda 81 İlimizin STK temsilcileriyle bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Rumeli Balkan Dernekleri Federasyonu Başkanı Kamuran ATAKAN ve Federasyon yöneticilerini İl Başkanlığımızda misafir ettiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un teşrifleriyle Ordu Dernekler Federasyonu ORDEF tarafından Yenikapı Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “10. Ordu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

Kasım ayı İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı, İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı Mehmed Emin Özkaya başkanlığında, MKYK üyemiz, Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Marmara Bölge Başkanı Sn. Şevki Şar Bey’in katılımlarıyla İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak, 28 İlçemizde gerçekleştirilen Süper Amatör Ligi ve Bölgesel Amatör Ligi maçlarına katıldık.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Beyoğlu Stadı’nda oynanan Okmeydanı Fetih Spor ve Osmaniye İstiklal Spor Maçına katılarak her iki takıma, Hakem Heyetine ve Saha Komiserlerine tebriklerini ilettiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Ümraniye’de gerçekleşen “Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri” programına İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Ferhat DAĞ katılarak Elazığlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Dr. Hüseyin EROĞLU, Küçükçekmece Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığımız tarafından organize edilen, Küçükçekmece Dernekler Platformuna bağlı STK Başkanlarının ve Küçükçekmece Muhtarlarımızın davet edildiği Programa katılarak STK yöneticilerimiz ve muhtarlarımız ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri ÇELEBİ ve Federasyon yöneticilerini il başkanlığımızda ağırladı.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Zonguldak Dernekler Federasyonu ZONDEF Başkanı Ziya ÖNCAN ve federasyon yöneticilerini İl başkanlığımızda misafir etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Kastamonulular Dayanışma Derneği KAS-DER tarafından Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenlenen “14. Kastamonu Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldılar.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Karadeniz Konfederasyonu tarafından Maltepe Etkinlik Alanında düzenlenen “Karadeniz Kültür Sanat Coğrafi İşaretli Ürünler Festivali”nin açılış programına katılarak Karadenizli hemşerilerimizle bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri KABAKTEPE ve AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcımız, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Malatya Konfederasyonu (MAKON) tarafından Yenikapı Etkinlik Alanında düzenlenen “4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri”nin açılış programına katıldık.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Osmancık Dernekler Federasyonu (OSDEF) ve Osmancık Belediyesi’nin Eyüpsultan’da organize ettiği “Geleneksel Osmancık Pilav Günü” programına katıldık.

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Dernekler Konfederasyonu (ORKON)’un 2. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Ordulu hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Doğu ve Güneydoğu Sivil Toplum Kuruluşları Birlik Platformu’nun düzenlediği programa katıldık.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak 39 ilçemizde eş zamanlı olarak “1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle ilçelerimizde bulunan Müftülükler, Camiler, Kur’an Kursları ve Cami Derneklerini ziyaret ederek tüm imamlarımızın, müezzinlerimizin, Kuran kursu hocalarımızın, vaiz, vaize ve müftülerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ettik.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Hatay Tanıtım Günlerine katıldık

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Dr. Hüseyin EROĞLU Tokat Konfederasyonu (TOKKON)’un 3. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Tokatlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Kardeşlik Kültür ve Dayanışma Yörük Türkmen Derneği’nin, Topkapı Türk Dünyası Kültür Mahallesi’nde düzenlemiş olduğu Yörük Otağının açılış törenine katıldık

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

25 Eylül Dünya Eczacılık Günü müsabetiyle ilçelerimizde bulunan Eczacılarımızı ziyaret ettik ve özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinin başından itibaren sergiledikleri fedakarlıkları için minnet ve teşekkürlerimizi ilettik.

25 Eylül / 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası münasebeti ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İstanbul’daki tüm istasyonlarda hepimizin hayatı için nöbet tutan İtfaiye personelimizi ziyaret ettik.

12 Eylül Dünya İlkyardım Günü münasebetiyle her daim zor zamanlarımızın yardımcıları ilçelerimizde bulunan Sağlık sektöründeki ilk yardım çalışanları ve hızır acil servislerini ziyaret ettik ve teşekkürlerimizi ilettik.

12-18 Eylül İlköğretim Haftası münasebetiyle ilçelerimizde bulunan eğitim kurumları ve STK’larını, okul aile birliklerini, kitabevleri ve kırtasiyeleri ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF)’in 6. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Malatyalı hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin Özkaya, İl Başkanlığımızda Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırladı.

İstanbul İl Başkanlığımızın 7. Olağan kongresi sonrasında İl Yürütme Kurulumuzun da belirlenmesinin ardından yeni dönemin ilk Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe’nin teşrifleriyle İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ