Mehmed Emin Özkaya

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birimi Haberleri

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Ordu Dernekler Konfederasyonu (ORKON)’un 2. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Ordulu hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Doğu ve Güneydoğu Sivil Toplum Kuruluşları Birlik Platformu’nun düzenlediği programa katıldık.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak 39 ilçemizde eş zamanlı olarak “1-7 Ekim Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle ilçelerimizde bulunan Müftülükler, Camiler, Kur’an Kursları ve Cami Derneklerini ziyaret ederek tüm imamlarımızın, müezzinlerimizin, Kuran kursu hocalarımızın, vaiz, vaize ve müftülerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ettik.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Hatay Tanıtım Günlerine katıldık

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İl Yönetim Kurulu üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyemiz Dr. Hüseyin EROĞLU Tokat Konfederasyonu (TOKKON)’un 3. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Tokatlı hemşehrilerimiz ile bir araya geldiler.

AK Parti İstanbul İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Kardeşlik Kültür ve Dayanışma Yörük Türkmen Derneği’nin, Topkapı Türk Dünyası Kültür Mahallesi’nde düzenlemiş olduğu Yörük Otağının açılış törenine katıldık

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

25 Eylül Dünya Eczacılık Günü müsabetiyle ilçelerimizde bulunan Eczacılarımızı ziyaret ettik ve özellikle içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinin başından itibaren sergiledikleri fedakarlıkları için minnet ve teşekkürlerimizi ilettik.

25 Eylül / 1 Ekim İtfaiyecilik Haftası münasebeti ile Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak İstanbul’daki tüm istasyonlarda hepimizin hayatı için nöbet tutan İtfaiye personelimizi ziyaret ettik.

12 Eylül Dünya İlkyardım Günü münasebetiyle her daim zor zamanlarımızın yardımcıları ilçelerimizde bulunan Sağlık sektöründeki ilk yardım çalışanları ve hızır acil servislerini ziyaret ettik ve teşekkürlerimizi ilettik.

12-18 Eylül İlköğretim Haftası münasebetiyle ilçelerimizde bulunan eğitim kurumları ve STK’larını, okul aile birliklerini, kitabevleri ve kırtasiyeleri ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.

1.Bölge İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı 1.Bölge Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Ferhat DAĞ başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin ÖZKAYA Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF)’in 6. Olağan Genel Kurul Toplantısına katılarak Malatyalı hemşehrilerimiz ile bir araya geldi.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mehmed Emin Özkaya, İl Başkanlığımızda Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırladı.

İstanbul İl Başkanlığımızın 7. Olağan kongresi sonrasında İl Yürütme Kurulumuzun da belirlenmesinin ardından yeni dönemin ilk Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Başkanımız Sayın Osman Nuri Kabaktepe’nin teşrifleriyle İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları toplantısı İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Mehmed Emin Özkaya başkanlığında gerçekleştirildi.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ