Dr. M. Ejder Batur

Yerel Yönetimler Başkanı

Yerel Yönetimler Birimi Haberleri

İl Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda tüm ilçelerimizde devam eden muhtar ziyaretlerimiz kapsamında Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur muhtarlarımızı ziyaret etti.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Beşiktaş ve Şişli meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

İBB Ekim ayı meclisinin ilk AK Parti grup toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Savul ve Ali Sevinç, Kartal İlçe Başkanımız Ebubekir Taşyürek, Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Meclis Üyelerimizin katıldığı toplantıya Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlık yaptı.

İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde 201 belediye başkanının katılımıyla düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısına katıldı.

Kartal İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Danışma Meclisine Genel Başkan Yardımcımız Vedat Demiröz, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur, Milletvekilimiz Erol kaya, İlçe Başkanımız Ebubekir Taşyürek ve kıymetli teşkilat mensuplarımız katılım sağladı.

Şile İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Danışma Meclisine Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

1-3 Ekim tarihleri arasında Sakarya İli Sapanca İlçesinde gerçekleştirilen AK Parti İBB Meclis Grubu İstişare Ve Değerlendirme Toplantısına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

1. Bölge Belediye Başkanları toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında, Tuzla Belediye Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında Kadıköy İlçe Başkanımız Fatih Kaya ve İlçe Meclis Üyelerimiz ile İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde 201 belediye başkanının katılımıyla düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısına katıldı.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığının Koordinasyonunda İlçe Başkanlıklarında Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantılarla Yerel Yönetimlerin yol haritası belirleniyor.

Yerel yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur’un İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanlarıyla beraber yaptığı toplantıya yerel yönetimler komisyonumuzda bulunan İl Yönetim Kurulu üyelerimiz de katıldılar.

Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında 81 il Yerel Yönetimler Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri; Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için harekete geçti.

AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri; Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için harekete geçti. AK Parti İstanbul İl Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın koordinasyonunda belediyelerin hazırlıklara başladığını vurgulayan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Temel gıda, bebek bezi, hijyen malzemelerinden oluşan 14 TIR, 4 kamyon ile birlikte 3 keşif aracı, 3 kombine aracı, 1 kurtarma aracı, 1 arazöz, 1 karavan, 2 kepçe, 47 acil yardım personeli, su pompası ve jeneratör gibi teknik teçhizatlar ivedilikle bölgeye gönderildi. Yeni destek ekipleri ve ihtiyaç malzemesi göndermeye devam edeceğiz. El birliğiyle vatandaşlarımızın yaralarını saracağız.” dedi.

 

Batı Karadeniz’de etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri harekete geçti. AK Parti İstanbul İl Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın koordinasyonunda destek ekipleri ve temel ihtiyaç malzemeleri bölgeye sevk edildi.

 

KABAKTEPE: “TÜM İMKANLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Geçtiğimiz günlerde orman yangınlarıyla mücadeleye katkı sağlamak için harekete geçen AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri şimdi de sel felaketinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için seferber oldu. Bölgeye sevk ettiği yardımlar hakkında açıklama yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Sel felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren devletimiz tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın yanında. Arama-kurtarma faaliyetleri başta olmak üzere vatandaşlarımıza destek olmak için tüm çalışmalar ivedilikle sürüyor. Biz de AK Parti İstanbul Teşkilatı olarak, bölgedeki çalışmalara katkı sağlamak, vatandaşlarımızın yanında olmak amacıyla çalışma başlattık. Gerekli ihtiyaç malzemeleri tespit ettik ve belediyelerimiz de derhal hazırlıklara başladı.” dedi.

 

KABAKTEPE: “SU VE GIDA MALZEMELERİ BÖLGEYE GÖNDERİLDİ”

İlk yardımların bölgeye ulaştığını söyleyen Kabaktepe, “Belediyelerimiz tarafından şimdiye kadar bölgeye; temel gıda, bebek bezi, hijyen malzemelerinden oluşan 14 TIR, 4 kamyon ile birlikte 3 keşif aracı, 3 kombine aracı, 1 kurtarma aracı, 1 arazöz, 1 karavan, 2 kepçe, 47 acil yardım personeli, su pompası ve jeneratör gibi teknik teçhizatlar ivedilikle bölgeye gönderildi. Yeni destek ekipleri ve ihtiyaç malzemesi göndermeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımız asla yalnız değildir. Gerek ihtiyaçlarının karşılanması gerekse de zararlarının telafi edilmesi noktasında gereken destek verilecektir. El birliğiyle vatandaşlarımızın yaralarını saracağız.” ifadelerini kullandı.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ