Dr. M. Ejder Batur

Yerel Yönetimler Başkanı

Yerel Yönetimler Birimi Haberleri

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın ilçe meclis haftası öncesinde her ay düzenlediği ve meclis gündemlerinde yer verilmesi gereken konuların istişare edildiği İlçe Belediye Meclis Grup Başkanvekilleri Temmuz ayı toplantısı İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Bağcılar Belediye Başkanımız Abdullah Özdemir’in ev sahipliğinde İl Başkanımız Sn. Osman Nuri Kabaktepe ve Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur’un katılımlarıyla 2014-2019 Dönemi Belediye Başkanlarımız ve İBB Meclis Üyelerimiz ile bir araya geldik.

İlçe Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekilleri Haziran Ayı Toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye yönetimlerinin yaptığı çalışmalardaki harcamalarının gözetimini sağlayan en önemli birim olan Denetim Komisyonu Üyeleri ile İl Başkanlığımızda bir araya geldik.

Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Belediyelerimizin Teknik Başkan Yardımcılarıyla uygulamayı kolaylaştırıcı istişare ve değerlendirme toplantımızı İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik.

İstanbul Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda İstanbul’da tüm ilçelerimizde başlattığımız Yerel Yönetimler Gündemli İlçe Danışma Meclislerimiz teşkilat mensuplarımızın yoğun katılımıyla devam ediyor.

Çatalca Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleşen 3. Bölge Belediye Başkanları Toplantısı, Çatalca Ferhatpaşa camiinde kılınan sabah namazı sonrası İl Başkanımız Sn. Osman Nuri Kabaktepe’nin Başkanlığında başladı.

Kâğıthane Belediyesi ev sahipliğinde yapılan 2. Bölge belediye başkanları toplantısı İl Başkanımız Sn. Osman Nuri Kabaktepe’nin başkanlığında, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur ve 2. Bölge Belediye Başkanlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İlçe Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekilleri Şubat ayı Toplantısını İl Başkanlığımızda gerçekleştirdik.

AK Partinin en önemli geleneği olan her konuda istişare etmek özelliği çerçevesinde her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz bölge belediye başkanları toplantılarından Anadolu Yakası Belediye Başkanları Mart Ayı Toplantısını Pendik Belediyemizin ev sahipliğinde gerçekleştirdik.

İBB Mart Ayı Meclisinin ilk oturumu öncesinde AK Parti Grubu olarak Grup Toplantımızı Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında gerçekleştirdik.

Yerel Yönetimler Komisyon Toplantısı İl Başkanlığımızda Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, komisyon üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

2. Bölge Belediye Başkanları Şubat ayı toplantısı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Fatih belediyesi Topkapı Kütüphanesi’nde gerçekleştirildi. Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan’ın ev sahipliğinde yapılan toplantıda gündem değerlendirilmesinin ardından ilçelerde yapılan çalışmalardan bahsedildi.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın ilçe meclis haftası öncesinde her ay düzenlediği ve meclis gündemlerinde yer verilmesi gereken konuların istişare edildiği İlçe Belediye Meclis Grup Başkanvekilleri Aralık ayı toplantısı İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanları Ocak Ayı Toplantısı İl Başkanlığımızda Gerçekleştirildi. Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur’un İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanlarıyla yaptığı toplantıya İl Yerel Yönetimler Komisyon Üyelerimiz ve İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanlarımız eksiksiz katılım sağladı.

1.Bölge Belediye Başkanları toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında, Çekmeköy Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Muhalefette bulunduğumuz Belediye Meclislerinde yeni dönem için denetim komisyonuna seçilen meclis üyelerimizle istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik.

Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak Enerji ve Elektrik ile alakalı sorunları görüşmek, yeni yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunmak ve vatandaşlarımızdan gelen talepleri istişare etmek amacıyla yaptığımız toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcımız Sn. Abdullah Tancan ve Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur ile Belediye Başkan Yardımcılarımız ve İstanbul’daki tüm enerji ve elektrik sektörü temsilcileri katılım sağladı.

1. Bölge Belediye Başkanları toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında, Beykoz Belediye Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda başlatılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında İstanbul’da 39 ilçemizin tamamında meclis üyeleriyle bir araya gelindi.

Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda başlatılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında İstanbul’da 39 ilçemizin tamamında meclis üyeleriyle bir araya gelindi.

Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından büyük bir özveri ve çaba gösterilerek düzenlenen toplantılarda, her gün farklı bir ilçede meclis üyeleriyle bir araya gelerek, her meclis üyesinin düşünceleri öğrenildi değerlendirildi ve fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Yapılan toplantıların sonucunda meclis üyelerinin ortak düşüncesi olarak toplantıların verimli geçmiş olması ve yerel yönetimler başkanlığının iletişiminin kuvvetli olması hususlarında memnuniyetler belirtildi.

Yerel Yönetimler Başkanı Dr. Maliki Ejder Batur’un 39 ilçemizi de dolaşarak meclis üyeleriyle bir araya gelerek meclis üyelerinin çalışmaları hakkında bilgi alması, fikirlerini dinlemesi ve düşünceleri öğrendiği bu toplantıların ardından, yine yerel yönetimler başkanlığımızın koordinasyonunda 7-8-9 Ocak 2022 tarihlerinde Ankara Kızılcahamam’da İstanbul’daki tüm meclis üyeleriyle kamp programı düzenleyerek, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 2024 Yerel Seçimler için ortak bir söylem oluşturmak amaçlanmaktadır. Yoğun katılım ve coşku içinde geçen programa; Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum katılım sağladılar ve sunumlarını gerçekleştirdiler.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın İlçe Meclis haftası öncesinde her ay düzenlediği ve meclis gündemlerinde yer verilmesi gereken konuların istişare edildiği İlçe Belediye Meclis Grup Başkanvekilleri Aralık ayı toplantısı İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimler Komisyon Toplantısı İl Başkanlığımızda Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, komisyon üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

2. Bölge Belediye Başkanları Aralık ayı toplantısı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Eyüpsultan’da gerçekleştirildi. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in ev sahipliğinde yapılan toplantıda gündem değerlendirilmesinin ardından ilçelerde yapılan çalışmalardan bahsedildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları son toplantımızda Sancaktepe Meclis Üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında İstanbul’un tüm ilçelerinde meclis üyeleri ile bir araya gelmek, fikir alışverişinde bulunmak amacıyla başlatılan Meclis Üyeleri istişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Pendik ve Esenler ilçelerimiz ziyaret edildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Çekmeköy meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda ilçelerimizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Beykoz Meclis üyelerimizle bir araya gelindi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında Üsküdar İlçe Başkanımız Erdem Demir, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen ve İlçe Meclis Üyelerimiz ile İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Aynı zamanda İl Yerel Yönetimler Komisyon Üyemiz olan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Savul’da toplantıda hazır bulundu.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Ümraniye meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Eyüpsultan meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında İstanbul’un tüm ilçelerinde meclis üyeleri ile bir araya gelmek, fikir alışverişinde bulunmak amacıyla başlatılan Meclis Üyeleri istişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Zeytinburnu ve Sultangazi ilçeleri ile kaldığı yerden devam ediyor.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında İstanbul’un tüm ilçelerinde meclis üyeleri ile bir araya gelmek, fikir alışverişinde bulunmak amacıyla başlatılan Meclis Üyeleri istişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Tuzla ve Sultanbeyli ilçelerimiz ziyaret edildi.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın ilçe meclis haftası öncesinde her ay düzenlediği ve meclis gündemlerinde yer verilmesi gereken konuların istişare edildiği İlçe Belediye Meclis Grup Başkanvekilleri Aralık ayı toplantısı İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimler Başkanlığının koordinasyonunda düzenli olarak gerçekleşen toplantı kapsamında İlçe Belediyelerimizin Teknik Başkan Yardımcılarıyla bir araya gelindi.

Yerel Yönetimler Komisyon Toplantısı İl Başkanlığımızda Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, komisyon üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anadolu Yakası belediye Başkanları Aralık ayı toplantısı Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Şile’de gerçekleştirildi. Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı’nın ev sahipliğinde yapılan toplantıda gündem değerlendirilmesinin ardından ilçelerde yapılan çalışmalardan bahsedildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında ve İl Yerel Yönetimler Komisyon Üyelerinin katılımlarıyla 39 ilçemizde Meclis Üyelerimizle İstişareler kapsamında bu hafta Bayrampaşa, Beyoğlu ve Şile ilçelerimiz ziyaret edildi.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda ilçelerimizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında bu hafta Bağcılar ve Bahçelievler Meclis üyelerimizle bir araya gelindi.

Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleşen ve 17-21 Kasım Tarihleri arasında devam edecek olan Yerel Yönetimler ve Gençlik Festivaline Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda ilçelerimizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında bu hafta Arnavutköy ve Güngören Meclis üyelerimizle bir araya gelindi.

İBB Kasım ayı meclisinin ilk AK Parti grup toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, İlçe Belediyelerimizin Başkan Yardımcıları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda ilçelerimizde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Ataşehir Meclis üyelerimizle bir araya gelindi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, İl Yerel Yönetimler Komisyon Üyelerimizin katılımlarıyla, İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanları Toplantımız gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığımız tarafından her ay düzenli olarak yapılan İlçe Meclis Grup Başkanvekilleri Toplantısı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, İl Başkanlığımızda gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığı İlçe Meclis Üyeleri İstişare Toplantılarına hız kesmeden devam ediyor.

İlçe Belediyelerimizin Teknik Başkan Yardımcıları ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığımızın Koordinasyonunda tüm ilçelerimizde devam eden muhtar ziyaretlerimiz kapsamında Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur muhtarlarımızı ziyaret etti.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında yapılan Meclis Üyeleri İstişare ve Değerlendirme Toplantıları kapsamında Beşiktaş ve Şişli meclis üyelerimiz ile bir araya gelindi.

İBB Ekim ayı meclisinin ilk AK Parti grup toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında, Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezinde gerçekleştirildi.

İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Savul ve Ali Sevinç, Kartal İlçe Başkanımız Ebubekir Taşyürek, Kartal İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Meclis Üyelerimizin katıldığı toplantıya Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlık yaptı.

İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde 201 belediye başkanının katılımıyla düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısına katıldı.

Kartal İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Danışma Meclisine Genel Başkan Yardımcımız Vedat Demiröz, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur, Milletvekilimiz Erol kaya, İlçe Başkanımız Ebubekir Taşyürek ve kıymetli teşkilat mensuplarımız katılım sağladı.

Şile İlçe Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu Danışma Meclisine Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

1-3 Ekim tarihleri arasında Sakarya İli Sapanca İlçesinde gerçekleştirilen AK Parti İBB Meclis Grubu İstişare Ve Değerlendirme Toplantısına Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, İstanbul Milletvekili Mustafa Demir ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dr. Maliki Ejder Batur katılım sağladı.

1. Bölge Belediye Başkanları toplantısı İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur başkanlığında, Tuzla Belediye Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur Başkanlığında Kadıköy İlçe Başkanımız Fatih Kaya ve İlçe Meclis Üyelerimiz ile İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

İl Yerel Yönetimler Başkanımız Dr. Maliki Ejder Batur, Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında Balıkesir Büyükşehir Belediyemizin ev sahipliğinde 201 belediye başkanının katılımıyla düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısına katıldı.

İl Yerel Yönetimler Başkanlığının Koordinasyonunda İlçe Başkanlıklarında Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantılarla Yerel Yönetimlerin yol haritası belirleniyor.

Yerel yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Dr. Maliki Ejder Batur’un İlçe Yerel Yönetimler Birim Başkanlarıyla beraber yaptığı toplantıya yerel yönetimler komisyonumuzda bulunan İl Yönetim Kurulu üyelerimiz de katıldılar.

Yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki’nin başkanlığında 81 il Yerel Yönetimler Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri; Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için harekete geçti.

AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri; Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için harekete geçti. AK Parti İstanbul İl Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın koordinasyonunda belediyelerin hazırlıklara başladığını vurgulayan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Temel gıda, bebek bezi, hijyen malzemelerinden oluşan 14 TIR, 4 kamyon ile birlikte 3 keşif aracı, 3 kombine aracı, 1 kurtarma aracı, 1 arazöz, 1 karavan, 2 kepçe, 47 acil yardım personeli, su pompası ve jeneratör gibi teknik teçhizatlar ivedilikle bölgeye gönderildi. Yeni destek ekipleri ve ihtiyaç malzemesi göndermeye devam edeceğiz. El birliğiyle vatandaşlarımızın yaralarını saracağız.” dedi.

 

Batı Karadeniz’de etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Kastamonu, Sinop ve Bartın’da meydana gelen sel felaketinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri harekete geçti. AK Parti İstanbul İl Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın koordinasyonunda destek ekipleri ve temel ihtiyaç malzemeleri bölgeye sevk edildi.

 

KABAKTEPE: “TÜM İMKANLARIMIZLA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Geçtiğimiz günlerde orman yangınlarıyla mücadeleye katkı sağlamak için harekete geçen AK Parti İstanbul İlçe Belediyeleri şimdi de sel felaketinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza destek olmak için seferber oldu. Bölgeye sevk ettiği yardımlar hakkında açıklama yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Sel felaketinin yaşandığı ilk andan itibaren devletimiz tüm imkanlarıyla vatandaşlarımızın yanında. Arama-kurtarma faaliyetleri başta olmak üzere vatandaşlarımıza destek olmak için tüm çalışmalar ivedilikle sürüyor. Biz de AK Parti İstanbul Teşkilatı olarak, bölgedeki çalışmalara katkı sağlamak, vatandaşlarımızın yanında olmak amacıyla çalışma başlattık. Gerekli ihtiyaç malzemeleri tespit ettik ve belediyelerimiz de derhal hazırlıklara başladı.” dedi.

 

KABAKTEPE: “SU VE GIDA MALZEMELERİ BÖLGEYE GÖNDERİLDİ”

İlk yardımların bölgeye ulaştığını söyleyen Kabaktepe, “Belediyelerimiz tarafından şimdiye kadar bölgeye; temel gıda, bebek bezi, hijyen malzemelerinden oluşan 14 TIR, 4 kamyon ile birlikte 3 keşif aracı, 3 kombine aracı, 1 kurtarma aracı, 1 arazöz, 1 karavan, 2 kepçe, 47 acil yardım personeli, su pompası ve jeneratör gibi teknik teçhizatlar ivedilikle bölgeye gönderildi. Yeni destek ekipleri ve ihtiyaç malzemesi göndermeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımız asla yalnız değildir. Gerek ihtiyaçlarının karşılanması gerekse de zararlarının telafi edilmesi noktasında gereken destek verilecektir. El birliğiyle vatandaşlarımızın yaralarını saracağız.” ifadelerini kullandı.

Sen de AK Parti ailesine dahil ol, Güce güç kat!

Sizinle daha da güçlüyüz!

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ - İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI Sütlüce Mah. İmrahor Cad. No : 46 , Beyoğlu/İstanbul Tel : (212) 315 86 00 , Fax : (212) 221 95 77 E-Posta : info@akpartiistanbul.com

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ | 2021 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İÇERİKLER İZİNSİZ KULLANILAMAZ